• Informacje na temat:

  abbie cornish zdjęcia

Artykuły na temat: abbie cornish zdjęcia
 • Madonna chce Abbie Cornish!

  Madonna planuje realizację filmu o abdykacji brytyjskiego monarchy Edwarda VIII. Gwiazda muzyki pop zabiega, aby główną rolę w obrazie zagrała australijska aktorka Abbie Cornish, bohaterka najnowszej produkcji Jane Campion "Jaśniejsza od gwiazd" .

 • Ruszyły zdjęcia do "RoboCopa"

  W sobotę, 15 września, w Toronto rozpoczęły się zdjęcia do filmu "RoboCop" w reżyserii José Padilhy.

 • Nowy film autorki "Fortepianu"

  Jane Campion, która ma na swym koncie takie filmowe dzieła, jak "Fortepian" czy "Anioł przy moim stole", rozpoczęła w Wielkiej Brytanii zdjęcia do nowej produkcji.

 • House przeciwnikiem Robocopa?

  Hugh Laurie, tytułowy bohater serialu "Dr House", prowadzi rozmowy na temat swego udziału w remake'u słynnego "Robocopa". Aktor miałby zagrać "czarny charakter".

 • "Eukaliptus" bez Rusha?

  Geoffrey Rush ( Zatrute pióro , "Blask" , "Zakochany Szekspir" ) prawdopodobnie będzie musiał zrezygnować z roli w filmie "Eucalyptus". Aktor miał wystąpić u boku Russella Crowe'a i Nicole Kidman, ale nie pozwolą mu na to wcześniejsze zobowiązania zawodowe.

 • Ewan McGregor u Madonny

  Ewan McGregor dołączył do obsady nowego filmu Madonny - dramatu "W.E.". Szkocki aktor wcieli się w postać króla Edwarda VIII.

 • Uzbrojone po zęby dziewczyny

  Zack Snyder przebojem wdarł się do Hollywood dzięki komiksowym produkcjom "300" oraz "Watchmen. Strażnicy". "Sucker Punch" to pierwszy w jego karierze film zrealizowany na podstawie własnego pomysłu, o którym sam twórca mówił, że jest spełnieniem jego filmowych marzeń. Zachwycająca wizualnie i trzymająca w napięciu superprodukcja już 9 września zadebiutuje na Blu-ray i DVD.

 • Sex Pistols w filmie Madonny

  Muzycznym tłem wojennego filmu "W.E." w reżyserii Madonny będą... piosenki Sex Pistols.

 • Popołudnie ekstrawaganckiej rozkoszy

  W annałach pozostanie Oscar za "Mrocznego rycerza" i rewelacyjna rola w "Tajemnicy Brokeback Mountain". W żadnym jednak filmie kreacja Heatha Ledgera nie była tak bliska jego biografii, jak w australijskim filmie "Candy", nakręconym tuż po arcydziele Anga Lee.

 • Gwiazda wraca do formy

  "Jaśniejsza od gwiazd" ("Bright Star), USA 2009, , reż. Jane Campion, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 14 maja 2010 roku.

Wideo na temat: abbie cornish zdjęcia
 • Jestem Bogiem

  Robert De Niro, Bradley Cooper ("Kac Vegas") i wschodząca gwiazda młodego pokolenia Abby Cornish w mrocznym thrillerze o tajemniczym leku, który poszerza zdolności ludzkie. Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie...

 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...

 • 7 psychopatów

  Marty (Colin Farrell) potrzebuje inspiracji do swojego scenariusza pt. "Siedmiu Psychopatów". Jego najlepszy przyjaciel Billy (Sam Rockwell) jest bezrobotnym aktorem, a z życiowej konieczności złodziejem... psów. W niecodziennym biznesie pomaga mu Hans (Christopher Walken), człowiek głęboko religijny, z gangsterską przeszłością. Kiedy kumple Martiego ukradną ukochanego pupila psychopatycznego mordercy, Marty będzie miał aż nadto pomysłów na skończenie scenariusza. Tylko czy przeżyje, by go...