• Informacje na temat:

  abramowicz warszawa

Artykuły na temat: abramowicz warszawa
 • Rzucali w niego obwarzankami!

  Pete Doherty dał w niedzielę (31 stycznia) pierwszy koncert od wielu tygodni. Brytyjski rockman wystąpił ze swoim zespołem Babyshambles w moskiewskim klubie. Swoim zachowaniem Doherty doprowadził widzów do szału.

 • Co ona ma w głowie?

  - Mam cholerny mętlik w głowie - mówię tu bezpośrednio do mężczyzny, prosto z mostu, bez owijania w bawełnę o tym, co niejednokrotnie, niejedna z nas miała ochotę wykrzyczeć swojemu facetowi w twarz - tak o przesłaniu piosenki "Mentliq" opowiada debiutująca wokalistka Dori.Fi. Klip do tego nagrania możecie zobaczyć tylko w INTERIA.PL.

 • Ma mętlik w głowie

  Kobiece ciepło, odrobina intymności, ale także industrialny plener - to wszystko będzie można zobaczyć w teledysku do piosenki "Mentliq" debiutującej wokalistki Dori.Fi.

 • "Ozorki w sosie chrzanowym"

  Mathplanete to projekt dwóch muzyków: Piotra "Skuter" Skotnickiego i Artura "Klero" Włodkowskiego, którzy po latach pracy na rachunek innych wykonawców postanowili zadebiutować własnym wydawnictwem. Album, zatytułowany po prostu "Mathplanete", mieści się w szeroko rozumianym nurcie clubbingowym. Łączy elementy takich stylów, jak acid jazz, R&B, soul, house, deep house, jungle, drum & bass, chilout, smooth jazz, pop. Wśród wokalistów na płycie można usłyszeć między innymi Monikę Jarosińską,...