• Informacje na temat:

  absolwenci bez pracy

Artykuły na temat: absolwenci bez pracy
 • Magda Lamparska: Bez znajomości i tupetu trudno znaleźć dziś pracę

  Magdalena Lamparska (29 l.) współczuje młodym ludziom, którzy poszukują właśnie pracy. Ona, zanim zaczęła zarabiać jako aktorka, imała się różnych zajęć.

 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

 • "Kierunek: Noc": "Bez współpracy nie ma zwycięstwa"

  O najnowszej produkcji Netfliksa na podstawie powieści Jacka Dukaja; pracy w międzynarodowej i zgranej ekipie; "Czasie honoru" i o tym, jak polska kultura podbija świat rozmawiamy z gwiazdą serialu "Kierunek: Noc", Ksawerym Szlenkierem.

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak świętuje 30-lecie pracy artystycznej

  ...... lalkarstwa we wrocławskiej PWST. Będąc na czwartym roku dostała pracę w teatrze i od tamtej pory nie wyobraża już sobie życia bez sceny. Na swą pierwszą rolę serialową Katarzyna Żak czekała aż 10(...) teatrów, jeździ po Polsce ze swym monodramem i recitalem. Mówi, że nigdy nie zrezygnuje ze spotkań oko w oko z publicznością. Świętująca właśnie 30-lecie pracy artystycznej gwiazda "Rancza" jest...

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Lekarze na start

  ...z życiowymi zawirowaniami. Jak wiele zaryzykują, by ratować zdrowie i życie pacjentów? Ojciec Łukasza jest oskarżony o korupcję, przez co Zbierski junior zostaje nagle bez pieniędzy. W pracy stażysta...

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • Lekarze na start

  ..., który po bójce ma krwiak mózgu. Łukasz próbuje znaleźć dodatkową pracę, a Tola proponuje chłopakowi, by został ratownikiem. W pracy Zbierski pomaga też bezdomnemu, który ma problemy z wątrobą. W tym celu musi walczyć z Zamojskim, który chce wyrzucić chorego ze szpitala bez badania. Tola zaprasza Konarską na romantyczny wypad nad jezioro. Jest w szoku, gdy odkrywa, że jego ukochana woli spędzić...

 • Sylwester Chęciński: Przestać być reżyserem "Samych swoich"!

  Pana największe marzenie? - Przestać być reżyserem "Samych swoich".

Wideo na temat: absolwenci bez pracy
 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  Uniwersytecie Warszawskim nie może jednak znaleźć pracy w swoim zawodzie. Ima się różnych zajęć dorywczych, m.in. zatrudnia się jako sprzedawczyni pieczywa na ulicznym stoisku. Zdaniem aktorki w sytuacji Dany znajduje się wielu młodych Polaków, którzy bez znajomości i przebojowości nie mają szans na dobrą pracę. - Kiedy nie ma się znajomości, wystarczająco dużej pewności siebie, tupetu, przebicia

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

Dyskusje na temat: absolwenci bez pracy
 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Zalezy jakich studiow. Absolwenci technicznych studiow sa rozchwytywani. Ja i 2 moi bracia nigdy na brak pracy nie narzekalismy, a przy zmianie pracy na lepiej platna zawsze probowali nas zatrzymac pracodawcy. Wiekszosc moich znajomych tez pracuje w zawodzie. Sa oczywiscie kierunki po ktorych pracy zwyczajnie nue ma, glownie humanistyczne.