• Informacje na temat:

  ac arlekin

Artykuły na temat: ac arlekin
 • Nie wyobraża sobie życia bez teatru

  Paweł Małaszyński, czyli Maks z nowego serialu "Lekarze", nie wyobraża sobie życia bez... teatru. Dokładnie 9 lat temu - 28 czerwca 2003 roku - zadebiutował na profesjonalnej scenie. W Teatrze Kwadrat zagrał Trufaldina i Arlekina w farsie "Sługa dwóch panów".

 • Zbiórka środków na leczenie Krzysztofa Globisza

  27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji aż do 3 kwietnia będzie można nabyć specjalne bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach. Akcji towarzyszyć będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru - Krzysztofa Globisza.

 • Maria Maj: Miłość nie wszystko wybaczy

  .... Pomogła jej mama koleżanki, która była dyrektorką administracyjną w teatrze Lalek " Arlekin ". - Zdałam egzamin eksternistyczny i dostałam dyplom lalkarki. A potem drugi - aktorki dramatycznej...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Alicja Bachleda-Curuś potwierdza plotki. Zrobiła to "ku przerażeniu rodziców"!

  ...rodzinnego Krakowa. Kiedyś zawsze chodziła z przyjaciółką na wiśniówkę do Lochu Camelot w Zaułku Niewiernego Tomasza. Ostatnio wybrała się z tatą do knajpki Arlekin. To też rytuał, bo w dzieciństwie...

 • Zmarł choreograf Witold Gruca

  Wybitny tancerz i choreograf Witold Gruca zmarł w sobotę w Skolimowie - poinformował w niedzielę portal filmpolski.pl. Miał 82 lata.

 • W banku prezes informuje Jacka o wstrzymaniu zwolnienia z pracy dyrektor Mileckiej. Do Elżbiety dzwoni pracownica z zakładu kosmetycznego. Okazuje się, że Matylda zniknęła. Anna wyjątkowo troskliwie opiekuje się przeziębionym Tadeuszem. Bożenka i Maciek wybierają się na zajęcia w zespole Arlekin. Ola prosi ojca o wsparcie finansowe. Postanowiła okazyjnie kupić na aukcji internetowej rewelacyjny...

 • Ars Cameralis: Święto sztuki alternatywnej

  Wystawy, projekty, spektakle i zdarzenia teatralne, literatura oraz muzyka poważna i alternatywna złożą się na XVII Festiwal Ars Cameralis Silesiae Superioris, który odbędzie się od 7 do 30 listopada w województwie śląskim.

 • Paweł umawia żonę na wizytę kontrolną w Instytucie Onkologii. W domu na Sadybie wszyscy mówią wyłącznie o zaginięciu Jasia. Bożenka i Maciek wracają z zajęć zespołu "Arlekin". Informują Grażynkę, że kostiumy przez nią uszyte były najpiękniejsze. Edek czeka na panią Stenię pod domem. Tłumaczy lekko zdenerwowanej kobiecie, że wrócił, gdyż nie chce po raz drugi stracić brata.

 • Jedna z Filipinek nie żyje

  W sobotę (16 czerwca) w Szczecinie zmarła Krystyna Sadowska-Nizowicz, jedna z wokalistek tworzących popularny w latach 60. zespół Filipinki.

Zdjęcia na temat: ac arlekin
Dyskusje na temat: ac arlekin