• Informacje na temat:

  ac odszkodowanie zaniżone

Artykuły na temat: ac odszkodowanie zaniżone
 • "The Walking Dead": Twórcy pozwali AMC o miliard dolarów!

  Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Glen Mazzara i David Alpert twierdzą, że na skutek manipulacji finansowych ze strony AMC ponieśli straty z tytułu zaniżonej wartości wypłacanych tantiem.   W pozwie zawarli tezę, że AMC łącząc funkcję nadawy i producenta "The Walking Dead" sztucznie zaniża wartość produkowanych odcinków podając koszt produkcji jednego filmu na poziomie 2,4 mln dolarów...

 • Kate Winslet pozywa gazetę

  Aktorka Kate Winslet pozwała brytyjską gazetę "Daily Mail" o odszkodowanie w wysokości 150 tys. dolarów za artykuł, w którym zasugerowano, że skłamała opowiadając o swojej aktywności fizycznej.

 • Woody Allen doprowadza do płaczu

  Już drugi dzień w Sądzie Najwyższym na Manhattanie, w Nowym Jorku toczy się sprawa z powództwa Woody'ego Allena przeciwko Jean Doumanian, producentce kilku filmów słynnego reżysera. W ubiegłym roku twórca złożył pozew, w którym twierdził, iż Jean Doumanian i przedstawiciele jej firmy produkcyjnej Sweetland Films, odmawiali mu udzielania regularnych i precyzyjnych informacji dotyczących wyników finansowych jego filmów, a tym samym zaniżyli jego dochody.

 • TVP: "Tylko" 343 tys. złotych

  343 tys. zł - jedynie do takiej kwoty nieprawidłowości finansowych w latach 2007-2009 przyznaje się TVP. Spółka kwestionuje tym samym raport NIK, w którym kwotę nieprawidłowości wyliczono na blisko 150 mln zł. TVP przyznaje natomiast kontrolerom rację w sprawie uchybień organizacyjnych w spółce.