• Informacje na temat:

  ach co to będzie za ślub

Artykuły na temat: ach co to będzie za ślub
 • "M jak miłość": Oświadczyny i ślub? Tylko z którą?

  Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) z przerażeniem odkryje, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) ją oszukuje. Będzie pewna, że ukochany zdradza ją z Agnieszką (Magdalena Walach), bo przyłapie go na gorącym uczynku!

 • Ach, co to będzie za ślub!

  Do najbardziej oczekiwanego ślubu tej wiosny zostało zaledwie kilkanaście godzin. Już w sobotę, 28 marca, na oczach milionów widzów bohaterowie serial u "Niania" - Frania i Maks - powiedzą sobie uroczyste "tak".

 • Ach, co to będzie za ślub

  Zobaczcie, które znane pary w najbliższym czasie staną na ślubnym kobiercu...

 • "Majka": Co to był za ślub!

  "Gorzko! Gorzko!" - krzyczeli goście weselni przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. W powietrzu wirowały płatki róż, na Rynku brzęczały monety rzucane na szczęście, a welon panny młodej unosił się jak biały gołąb na tle błękitnego nieba.

 • To stąd pośpiech? Ewelina, żona Daniela Martyniuka, jest w ciąży! Zenon Martyniuk będzie dziadkiem

  Ach, co to był za ślub! Zenon Martyniuk (49 l.) zorganizował swojemu jedynemu synowi niezapomnianą uroczystość. Dwudniowe wesele, mnóstwo gości i oczywiście wydane krocie. Jednak nowy stan cywilny to nie koniec zmian u Daniela Martyniuka (29 l.). Jego ukochana Ewelina (19 l.) jest w ciąży!

 • Popielewicz wzięła ślub

  Ach, co to był za ślub! Bajkowa biała suknia z długim trenem i welonem a u boku mężczyzna życia! 6 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej Miłosiernej w Białej Rawskiej Agnieszka Popielewicz ślubowała "miłość i wierność" swojemu ukochanemu Mikołajowi Witowi.

 • Będzie ślub?

  Już raz szykowali się do złożenia przysięgi małżeńskiej, ale przez zazdrość omal się nie rozstali. Czy tym razem Beatce i Andrzejowi z "Przepisu na życie" uda się stanąć na ślubnym kobiercu?

 • Marta Grzywacz w telewizji

  Marta Grzywacz, która związana jest z radiem RMF FM, poprowadzi nowy talk-show "Cafeteria", który wiosną pojawi się w ramówce stacji Polsat Cafe.

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

Zdjęcia na temat: ach co to będzie za ślub
Wideo na temat: ach co to będzie za ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

Dyskusje na temat: ach co to będzie za ślub
 • Re: Będzie rozstanie czy... ślub?

  ACH..OCH.ACH a coz to za przystojny chlop cale 150 cm...

 • Re: To będzie ślub roku!

  jakoś milionerzy nie zakochują się w kelnerkach czy kasjerkach z hipermarketów, a księżniczki zlewają pracowników stacji benzynowych, ach ta miłość, sorrki ach ta kasa kasa kasa no i oczywiście układy i układziki :)

 • Re: To będzie ślub roku!

  jakoś milionerzy nie zakochują się w kelnerkach czy kasjerkach z hipermarketów, a księżniczki zlewają pracowników stacji benzynowych, ach ta miłość, sorrki ach ta kasa kasa kasa no i oczywiście układy i układziki :) Niby czasy się zmieniły lecz nadal ludzie żenią się dla majątku, sławy a później narkotyki rozwód. .. serca się nie da oszukać

 • Re:

  "Ach co to był za ślub" ... :) Szkoda tylko, ze tak długo jeszcze będziemy musieli czekać. Jeszcze troszkę kłótni trzeba wytrzymać ale mam nadzieję, że troszkę wiecej szczęścia będzie pod koniec(...) szczesciem pod koniec. No ale uśmiechniety Konrad na ślubie Majki i Michała to szczerze przyznam mnie zaskoczyło. Podobno tak kochał Majkę i nie mógł bez niej żyć to na jego miejscu chyba bym sie nie zjawiła