• Informacje na temat:

  acid drinkers

Artykuły na temat: acid drinkers
 • Aga Zaryan o Urbańskiej w finale "SuperStarcia": Oto Polska właśnie!

  Natasza Urbańska (37 l.) i Rafał Brzozowski decyzją widzów znaleźli się w finale "SuperStarcia", pokonując m.in. Mietka Szcześniaka, Monikę Borzym czy Titusa z Acid Drinkers. Werdykt budzi sporo emocji, również w samej branży muzycznej.

 • Acid Drinkers w Stalowej Woli: Titus, bądź Titusem!

  W piątek (28 listopada) wieczorem odbierał róże w programie "SuperSTARcie", dzień później przyjechał z Acid Drinkers na koncert do Stalowej Woli. W klubie Labirynt zabrzmiało mnóstwo klasyków z zabójczego debiutu obchodzącej 25-lecie istnienia grupy.

 • Małgorzata Ostrowska: Syn nie miał łatwo!

  ...czas na karierę solową. Pracowała z takimi osobowościami jak: Lech Janerka, Michał Urbaniak, zespołami Dżem i Acid Drinkers. Piosenkarka ma też za sobą flirt z teatrem. Zagrała tytułową rolę...

 • Recenzja Acid Drinkers "25 Cents For A Riff": Döbrze znany fyrtel

  Alice Cooper miał swoje "Billion Dollar Babies", Gang Of Four żył z dnia na dzień w "Another Day / Another Dollar", a Limp Bizkit wciskali wszystkim nieistniejący "Three Dollar Bill, Y'all$". Acid Drinkers płacą 25 centów za riff. Wrodzona poznańska oszczędność? Nie. Złoty interes.

 • Robert Litza Friedrich: Moje życie jest pełne cudów!

  Zanim stworzył Arkę Noego, najpopularniejszy dziecięcy zespół wykonujący piosenki religijne, Robert Litza Friedrich był gitarzystą w Acid Drinkers. Grał ostrą, rockową, a potem deathmetalową muzykę. Życie prowadził również, jak na rockmana przystało, barwne. Koncerty, imprezy, alkohol, trawka, bójki, demolki. Aż przyszedł czas, że zapragnął je zmienić. Czytaj dalej na następnej stronie...

 • WOŚP 2015: Gitara woodstockowa na aukcji

  Już po raz trzeci fani muzyki będą mogli wylicytować gitarę (Mayones, model Regius Pro 6) pomalowaną specjalnie na XX Przystanek Woodstock. Grali na niej muzycy występujący na Festiwalu.

 • Księża modlą się za Nergala

  ..."Modlimy się za niego i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Moja córka również walczyła z ciężką chorobą i wygrała" - powiedział "Super Expressowi" Robert "Litza" Friedrich, niegdyś motor metalowego zespołu Acid Drinkers, dziś Arki Noego. Do modlitwy za Nergala przyłączają się także księża. Ks Robert Korbik, diecezjalny duszpasterz młodzieży archidiecezji poznańskiej, ma nadzieję, że...

 • Znamy gwiazdy finałowego koncertu WOŚP!

  Znamy już artysów, którzy zagrają 11 stycznia 2015 r. przed Pałacem Kultury i Nauki oraz w studiu TVP podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Jaką jurorką będzie Kasia Zielińska?

  ...spotykamy się w tym gronie ponownie. Dołączył też do nas nieco tajemniczy 'Titus' (Tomasz Pukacki, lider zespołu Acid Drinkers - przyp. red.), z którym póki co zdążyłam tylko wymienić 'Cześć'... Ale mam...

 • Metal Hammer Festival powraca w nowej odsłonie

  Po niespełna czterech latach powraca Metal Hammer Festival - tym razem jednak będzie to impreza skierowana do fanów prog rocka.

Wideo na temat: acid drinkers
 • Natasza Urbańska nagrała nowy teledysk!

  Po słynnym "Rolowaniu" Natasza Urbańska wraca z nowym klipem - tym razem do piosenki "Hipnotyzuj mnie". Prócz kilku przystojniaków w teledysku pojawia się także Titus z Acid Drinkers!

 • Fryderyki 2011: Gwiazdy na czerwonym dywanie

  W poniedziałek, 9 maja, odbyła się gala wręczenia najważnieszych nargód muzycznych w Polsce. Cztery Fryderyki 2011 otrzymała metalowa grupa Acid Drinkers, a trzy powędrowały w ręce Moniki Brodki.