• Informacje na temat:

  adam ant aktor

Artykuły na temat: adam ant aktor
 • Adam Ant w szpitalu

  Słynny na przełomie lat 70. i 80. brytyjski wokalista Adam Ant, którego starsi fani pamiętają z grupy Adam And The Ants, a nieco młodsi z przeboju "Puss 'N Boots", produkowanego przez Phila Collinsa, trafił do szpitala w Londynie. Diagnoza brzmi: "Silne załamanie nerwowe".

 • Złote Maliny: Ogłoszono listę nominacji

  Komedia "Jeszcze większe dzieci" z Adamem Sandlerem w roli głównej nie przypadła do gustu krytykom filmowym. Produkcja zdobyła aż osiem nominacji do Złotej Maliny, niechlubnej nagrody zwanej anty-Oscarem.

 • Złote Maliny rozdane!

  Adam Sandler został w tym roku pokonany! Choć jego film "Jeszcze większe dzieci", zdobył aż osiem nominacji do Złotej Maliny, ostatecznie najgorszą produkcją roku została komedia "Movie 43".

 • Sipowicz w obronie Kory i wolności

  Książka "W obronie Kory i wolności. List do premiera" autorstwa Kamila Sipowicza trafiła do księgarń. Autor przeprowadza w niej analizę kulturowej historii marihuany w reakcji na proces piosenkarki Kory za posiadanie drobnej ilości narkotyku.

 • - Technologia 3D daje w kinie niesłychaną widowiskowość i prawdę; w przypadku filmu "Bitwa Warszawska 1920" widz będzie miał wrażenie, że sam uczestniczy w prezentowanych wydarzeniach - ocenił reżyser Jerzy Hoffman na wtorkowej konferencji prasowej w Warszawie.

Wideo na temat: adam ant aktor
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.