• Informacje na temat:

  adam darski w szpitalu

Artykuły na temat: adam darski w szpitalu
 • Behemoth: Inferno w szpitalu

  Jak poinformował Adam "Nergal" Darski, lider zespołu, Zbigniew Promiński alias Inferno przeszedł zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego, co zmusiło Behemoth do odwołania swojego udziału w amerykańskiej trasie pod szyldem "Rockstar Energy Drink Mayhem Festival". "To bodaj najtrudniejsza decyzja, jaką zostaliśmy zmuszeni podjąć w ostatnich latach. Behemoth nie zwykł odwoływać koncertów ani tras. Tak...

 • Nergal: Jeśli Bóg mnie karze...

  Adam "Nergal" Darski po raz pierwszy od wielu tygodni zdecydował się na udzielenie wywiadu. Chory na białaczkę artysta opowiada o swoim pobycie w szpitalu, o miłości do Dody, o śmierci i swoim stosunku (niezmiennie krytycznym) do chrześcijaństwa.

 • Doda o chorobie Nergala

  Minęły dwa miesiące odkąd u Adama Darskiego, prywatnie partnera życiowego Dody zdiagnozowano białaczkę. Wokalistka wiernie wspiera Nergala oraz angażuje się w kampanie społeczne na rzecz osób dotkniętych chorobą.

 • Doda cały czas przy Nergalu

  Doda opiekuje się przebywającym w szpitalu narzeczonym Nergalem. Jak zdradza osoba z otoczenia gwiazdy, piosenkarka "przychodzi do szpitala rano, a wychodzi późno w nocy".