• Informacje na temat:

  adam darski zespół

Artykuły na temat: adam darski zespół
 • Nergal i jego zespół zatrzymani w Rosji!

  Adam Darski (36 l.), znany jako „Nergal”, został wraz ze swoim zespołem Behemoth zatrzymany w Rosji! Powodem były ponoć złe wizy.

 • Behemoth: Kolejne protesty

  Po skutecznym odwołaniu koncertu grupy Behemoth w Poznaniu nasilają się kolejne protesty.

 • Zespół Nergala apeluje do Polaków

  Trwa apel Behemotha do potencjalnych dawców szpiku o rejestrowanie się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. Koledzy z zespołu chorego na białaczkę Adama Darskiego szukają szpiku kostnego dla muzyka.

 • Nergal: "Niosę swój krzyż. Odwrócony"

  "Mam wrażenie, że z jednej strony neguję religię, ale z drugiej jestem blisko niej cały czas" - wyznaje lider grupy Behemoth Adam 'Nergal' Darski.

 • Nergal: Jestem poważnie chory

  Lider metalowej grupy Behemoth i prywatnie partner Dody, Adam "Nergal" Darski (33 l.), trafił na oddział hematologii i transplantologii szpitala w Gdańsku. Jak się okazuje, jego stan jest poważny.

 • Nergal: Głupcy wierzą tabloidom

  Adam 'Nergal' Darski, do niedawna znany głównie fanom muzyki - niekoniecznie tylko tym gustującym w mocniejszych brzmieniach - ze względu na związek z Dodą stał się bohaterem polskich bulwarówek. Do nagłego zainteresowania tabloidów lider grupy Behemoth podchodzi ze spokojem.

 • Nergal zostanie jurorem muzycznego show?!

  Bardzo prawdopodobne, że już niebawem zobaczymy Adama Darskiego w roli jurora nowego muzycznego show telewizyjnej Dwójki!

 • "Olbrzymia chęć oporu"

  - Na jakimś etapie coraz wyżej się pniesz. Taki jest cel każdego artysty, żeby artystycznie podnosić sobie poprzeczkę - przekonuje Adam Darski, lepiej znany jako Nergal. Lider pomorskiej grupy Behemoth w dniu premiery płyty "The Apostasy" (2 lipca 2007 roku), na kilkanaście dni przed występami na słynnym festiwalu Ozzfest, spotkał się z Anną Grzegożek.

 • Nergal komponuje utwory na płytę Dody?!

  Adam Darski , od 19 lat lider black-death-pagan metalowego zespołu Behemoth napisał piosenkę na nowy album swojej różowej dziewczyny.

 • Behemoth: Sukces "Heretiki"

  Wydane na początku listopada DVD "Evangelia Heretika" grupy Behemoth rozchodzi się jak ciepłe bułeczki.

Wideo na temat: adam darski zespół
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...