• Informacje na temat:

  adam drygalski

Artykuły na temat: adam drygalski
 • ​Świetliki: Jezus nie zaraża

  ...i Grzegorzem Dyduchem maile wymienił Adam Drygalski.

 • Krzysztof Cugowski: Jakaś normalność być musi

  ...przyszłości, z Krzysztofem Cugowskim, który wraz z Zespołem Mistrzów wydał ostatnio płytę "50/70" rozmawiał Adam Drygalski.

 • Igor Herbut (LemON): Aż skóra boli

  W listopadzie LemON ruszy w trasę koncertową. Obejmować będzie utwory z dwóch albumów - ostatniego "Tu" i "Etiudy zimowej" a każdy z koncertów potrwa około dwóch godzin. O słuchaniu muzyki "na siedząco" i wyzwaniom, które towarzyszą tym wyjątkowym koncertom z liderem zespołu, Igorem Herbutem rozmawiał Adam Drygalski.

 • Janusz Panasewicz (Lady Pank): Z przyjaciółmi pod miastem

  ...35 temu zadebiutowali płytą, na której każdy utwór okazał się sukcesem. Teraz postanowili nagrać od nowa cały materiał z udziałem zaproszonych artystów. W projekcie "LP1" wzięli udział m.in. Katarzyna Nosowska, Grzegorz Markowski, Maciej Maleńczuk, Piotr Rogucki, czy Artur Rojek. O tym jak brzmi Lady Pank trzydzieści pięć lat po swoim debiucie, z Januszem Panasewiczem rozmawiał Adam Drygalski.

 • Behemoth: Łajba Belzebuba

  ...- To nie jest prowokacja dla prowokacji - podkreśla w rozmowie z Interią Adam Nergal Darski. Z liderem grupy Behemoth rozmawialiśmy tuż przed premierą płyty "I Loved You At Your Darkest" grupy Behemoth, która w piątek (5 października) trafiła do sklepów.

 • Me And That Man: Kościół Zdrowego Rozsądku (wywiad)

  Pod szyldem Me And That Man debiutuje wspólny projekt Adama Nergala Darskiego i Johna Portera. Co o "Songs Of Love And Death" sądzą sami twórcy?

 • Andrzej Stasiuk: Złapał Kozak Mickiewicza

  ..."Bez trudu można sobie wyobrazić pana Adama, jak improwizuje na scenie wsłuchany we własne słowa, a zarazem w puls basu bębnów i gitary jakiego zespołu, który udało mu się zebrać, tam gdzie aktualnie przebywa, czyli najpewniej w niebie. A dobrych muzyków jest tam wielu" - napisał Andrzej Stasiuk w książeczce do płyty "Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky". Ostatnie zdanie, to co najwyżej pobożne życzenie...

 • Saszan chce na Eurowizję: Utwór o związku na odległość

  ...odbędzie się w Lizbonie. Adam Drygalski...

 • Amorphis: Najszczęśliwszy zespół na świecie

  Pod koniec marca z wizytą promocyjną w Warszawie pojawili się wokalista Tomi Joutsen i założyciel Amorphis , gitarzysta Esa Holopainen. To właśnie oni opowiedzieli Adamowi Drygalskiemu o nowej płycie, melodii i powrocie po latach basisty Olli Pekka Laine'ego. Adam Drygalski, Interia: W Polsce zima trwa około pół roku. Jak sobie radzicie z mrozem w Finlandii, bu tu wszyscy mamy go dość...

 • Cleo: Nie jestem dziewczynką od ubijania masła!

  Adam Drygalski, Interia: Wyglądasz, jakbyś dostała fuchę w Rammstein! - Lubię bawić się różnymi klimatami, szczególnie kręcąc teledyski! Ci, którzy tak ochoczo włożyli mnie do szufladki z napisem "folk" pewnie mocno się zdziwią. "Łowcy gwiazd" nie byli kręceni w okolicach Łowicza, to fakt. - Uwielbiam Mad Maxa. Wideo do tego utworu powstało w post-apokaliptycznym klimacie filmu. Fani...