• Informacje na temat:

  adam fidusiewicz w na wspólnej

Artykuły na temat: adam fidusiewicz w na wspólnej
 • ​Adam Fidusiewicz: Lubię eksperymentować

  Adam Fidusiewicz przyznaje, że spontaniczna gra aktorska sprawia mu ogromną przyjemność, dlatego też postawił na teatr improwizowany. Wraz z grupą Hercklekoty, która jest projektem uczniów Szkoły Impro, występuje na różnych warszawskich scenach. Zdaniem Fidusiewicza improwizacja to niezwykle wciągająca, ale też trudna sztuka aktorska.

 • Adam Fidusiewicz: Praca jest moim życiem

  Nieprzewidywalny Maks z serialu "Na Wspólnej", twardy "Wilk" z "Czasu honoru – Powstanie" i zarozumiały Hans z "Bodo". - Każda rola to przygoda - mówi Adam Fidusiewicz.

 • Adam Fidusiewicz: Będzie się działo

  Adam Fidusiewicz wyznaje, że praca jest dla niego wypoczynkiem. Młody aktor opowiada, o nowych odcinkach seriali "Na wspólnej" i "Czas honoru", w których już niebawem będzie można go zobaczyć.

 • Adam Fidusiewicz: W kręgu historii

  Jak sam przyznaje, najważniejszą rolą jest dla niego "Wilk" z "Czasu honoru". Dla Adama Fidusiewicza była to okazja do złożenia hołdu dziadkowi Stefanowi, który przed laty walczył i poświęcił życie w Powstaniu Warszawskim.

 • Adam Fidusiewicz: Co robi dzisiaj bohater "W pustyni i w puszczy"?

  Jako 16-latek wcielił się w Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz Adam Fidusiewicz gra w dwóch "warszawskich" serialach - "Na Wspólnej" i "Czasie honoru. Powstanie". Prowadzi bloga. Lubi sprawiać innym radość.

 • Z "Na Wspólnej" do MTV

  Adam Fidusiewicz i Marcin Chochlew, znani dotąd głównie z serial u "Na wspólnej" wystąpią w nowym programie MTV, zatytułowanym "Pogromcy rekordów".

 • ...terenie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych w Warszawie. Na planie zastaliśmy także Annę Korcz, odtwórczynię roli Izabeli, Joannę Moro, która wciela się w Edytę i Adama Fidusiewicza(...), wiedząc, że mama ma kogoś bliskiego" - mówi Adam Fidusiewicz. Dodaje także, że jego bohater będzie próbował zmienić nastawienie Edyty do związku ich rodziców. Czy mu się to uda, czy związek Izabeli...

 • Anna Samusionek: Trzęsienie ziemi w "Na Wspólnej"

  Aktorkę czeka intensywny rok. Scenarzyści serialu "Na Wspólnej" zaplanowali wiele ciekawych wydarzeń w życiu jej bohaterki Ilony - dużo będzie się działo zwłaszcza w jej relacji z Maksem. Aktorka przygotowuje się także do nowego projektu filmowego.

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dołącza do akcji #zostańwdomu

  ..., Ewelina Lisowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Staszek Karpiel-Bułecka, Kasia Ptasińska, Jeremi Sikorski, Marcel Sabat, Adam Fidusiewicz.

Zdjęcia na temat: adam fidusiewicz w na wspólnej
Wideo na temat: adam fidusiewicz w na wspólnej
 • Adam Fidusiewicz został gwiazdą disco polo?!

  Adam Fidusiewicz (31 l.) to kolejny gwiazdor, który zdecydował się na udział w najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W pierwszym odcinku aktor znany głównie z "Na Wspólnej" wcieli się w wokalistę zespołu Łobuzy. Fidusiewicz zaśpiewa hit disco polo pt. "Ona czuje we mnie piniądz"!

 • "Na Wspólnej": Maks szykuje niespodziankę

  Co wydarzy się u Maksa Brzozowskiego w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej"? Adam Fidusiewicz uchylił nam rąbka tajemnicy... Zobaczcie sami!

 • „Na Wspólnej”: Swingerski seks Ilony i Maksa

  Sąsiedzi Maksa (Adam Fidusiewicz) i Ilony (Anna Samusionek) - Anna (Magdalena Woleńska) i Cezary (Sebastian Cybulski) namówią w końcu Brzozowskich na swingerski seks! Ilona na stronie upomni męża żeby się wyluzował. Życząc mu powodzenia, z zalotnym uśmiechem podejdzie do Czarka. Anna zacznie kokietować Maksa. Lecz Brzozowski - w przeciwieństwie do żony - nie odnajdzie się w tej sytuacji. Nie