• Informacje na temat:

  adam i kuba zdrójkowscy

Artykuły na temat: adam i kuba zdrójkowscy
 • "rodzinka.pl": Brat Adama Zdrójkowskiego rusza na podbój show-biznesu!

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych w Polsce dwudziestolatków. Kuba Zdrójkowski - jego brat, który kiedyś też grywał w serialach - najwidoczniej pozazdrościł mu sławy, bo postanowił po pięcioletniej przerwie wrócić przed kamerę. Wiosną zobaczymy go w jednej z najpopularniejszych produkcji TVP. Czy stanie się nowym ulubieńcem widzów...

 • "rodzinka.pl": Kim jest brat Adama Zdrójkowskiego?

  Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka. Aktor znany z serialu "rodzinka.pl", niedawno podzielił się ich wspólnym zdjęciem na swoim Instagramie. "Podobno niepodobni" - podpisał fotografię. Kim jest Kuba?

 • Bracia Zdrójkowscy świętują 12. urodziny!

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", świętuje dziś - 29 maja - dwunaste urodziny. Świeczki na urodzinowym torcie zdmuchnie razem z bratem bliźniakiem, Jakubem Zdrójkowskim, czyli Jurkiem z "Reguł gry".

 • Serialowe rodzeństwa

  ...zobaczymy je dopiero w serialu "Wataha" oraz spektaklu teatralnym "Siostra twojej siostry". Inne serialowe rodzeństwo - Adam i Kuba Zdrójkowscy - mieli już okazję grać razem. Bliźniacy wystąpili m. in. w "Rodzinie zastępczej", "Londyńczykach 2" i "Na dobre i na złe". Kuba pojawił się też u boku Adama w jednym z odcinków "rodzinki.pl" oraz w filmie "Być jak Kazimierz Deyna". Razem i osobno...

 • Następcy braci Mroczków

  Szybko rośnie konkurencja dla Rafała i Marcina Mroczków, bohaterów serialu "M jak miłość". To 8-letni, roześmiani bliźniacy Jakub i Adam Zdrójkowscy.

 • Następcy braci Mroczków

  Szybko rośnie konkurencja dla Rafała i Marcina Mroczków, bohaterów serial u "M jak miłość". To 8-letni, roześmiani bliźniacy Jakub i Adam Zdrójkowscy.

Zdjęcia na temat: adam i kuba zdrójkowscy
Dyskusje na temat: adam i kuba zdrójkowscy