• Informacje na temat:

    adam kłosiński krystyna janda

Artykuły na temat: adam kłosiński krystyna janda
  • Krystyna Janda: Żyję z pasją

    Wulkan energii. Rzeczowa, pracowita, zawsze w ruchu. Wspaniały przyjaciel. Krystyna Janda opowiada o roli Marii w filmie Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia", za którą otrzymała Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu Filmowym w Sundance.

  • Krystyna Janda: Nie szukam miłości

    Od śmierci męża Krystyny Jandy, Edwarda Kłosińskiego, minęło sześć lat, ale serce aktorki wciąż należy tylko do niego. Wybitna artystka nie szuka nowej miłości i nie chce się ponownie zakochać.

  • Janda: Szykuję niespodzianki

    Krystyna Janda ostatnio sporo reżyseruje. W Teatrze Polonia w Warszawie grany jest właśnie spektakl "Moja droga B.", oparty na felietonach aktorki.

  • Luksusowe życie Krystyny Jandy

    ..."Żyję luksusowym życiem osoby, która zajmuje się tym, co naprawdę lubi" - mówi Krystyna Janda. Aktorka od 2005 roku jest prezesem Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury oraz szefową dwóch teatrów w Warszawie - Teatru Polonia i Och-Teatru.

  • We wtorek, 15 stycznia, odbył się pogrzeb Edwarda Kłosińskiego, cenionego operatora filmowego, męża Krystyny Jandy. Twórca zmarł 5 stycznia, w trzy dni po swoich 65. urodzinach.

  • Złote Orły 2000: Nominacje

    ...- "Zakochani" Anna Dymna - "Duże zwierzę" Krystyna Janda - "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" Dominika Ostałowska - "Daleko od okna" Maja Ostaszewska - "Prymas. Trzy lata(...) dopingują do dobrej roboty, dzięki nim niektóre filmy w ogóle trafiają do kin" - dodał. Nową statuetkę projektu Adama Fedorowicza zaprezentowała w poniedziałek, 12 marca, podczas konferencji prasowej...

  • Nie jestem dość ładna ani medialna

    ...jestem taka wspaniała, że nie znajdzie się kobieta, która mi zagrozi. To raczej gotowość na przyjęcie różnych scenariuszy, także tych, na które nie mam wpływu. Krystyna Janda i Edward Kłosiński ponoć(...) sporo. Czasami jestem jak studnia bez dna - tak potrzebuję pochwał. Problem tylko w tym, że ja nie wierzę w komplementy. W krytykę uwierzę dużo szybciej. Adam Hanuszkiewicz podobno mówił, że prawdziwy...

  • "Staram się być poważnym człowiekiem"

    ..., Krzysztof Globisz, Krystyna Janda, Piotr Fronczewski, Marek Kondrat, Andrzej Grabowski. Jak twierdzą twórcy, film nie jest kolejną adaptacją kolejnej pozycji z kanonu lektur szkolnych, lecz zupełnie(...) autoironię? To nie było trudne. Pani Krystyna Janda jest bardzo inteligentną i pełną poczucia humoru osobą, która z dużym dystansem podchodzi do siebie. To już tak było wymyślone w filmie: "Która tam...