• Informacje na temat:

  adam małysz

Artykuły na temat: adam małysz
 • Benefis Adama Małysza w TVP

  W sobotę, 26 marca, w Zakopanem odbędzie się Benefis Adama Małysza połączony z konkursem "Skoków do celu". Kibice ostatni raz będą mogli zobaczyć sportowca w roli skoczka. Transmisję z imprezy przeprowadzi Telewizja Polska.

 • Bilon x Szwed: Adam Małysz i Robert Lewandowski w teledysku "110%"

  ..."110%" to film dokumentalny pokazujący codzienne życie najwybitniejszych polskich sportowców. Za reżyserię i scenariusz odpowiadała Agnieszka Gola. Premiera kinowa odbyła się 26 lutego. W dokumencie swoje historie opowiadają m.in. Robert Lewandowski , Adam Małysz , Rafał Sonik , Anita Włodarczyk , Maja Włoszczowska oraz wielu innych utytułowanych polskich sportowców. Fragmenty filmu...

 • Małysz lepszy od szczypiornistów

  Okazuje się, że to nie polscy piłkarze ręczni walczący w finale mistrzostw świata przyciągnęli przed telewizory najwięcej widzów. Lepszy był Adam Małysz.

 • Małysz prawie jak "M jak Miłość"!

  Wygląda na to, że w minionym tygodniu Adam Małysz przeskoczył prawie wszystkich. Tylko "M jak Miłość" zgromadziło więcej widzów.

 • Małysz, Kowalczyk i Sikora w TVP

  Justyna Kowalczyk w TVP2, Adam Małysz w TVP1, Tomasz Sikora w TVP Sport - na tych antenach Telewizji Polskiej będzie można obserwować zmagania naszych zimowych mistrzów. Niektóre zawody także w TVP HD.

 • Początek sezonu Małysza w TVP

  Najbliższy weekend (26-28 listopada) to prawdziwe rozpoczęcie sezonu w sportach zimowych. W fińskim Kuusamo zainaugurują Puchar Świata skoczkowie narciarscy, z Adamem Małyszem na czele. Transmisja w TVP1 oraz TVP Sport.

 • Kurt Nilsen: Polska to Małysz!

  Kurt Nilsen , zwycięzca "Światowego Idola", odwiedził niedawno Polskę, aby promować swój debiutancki album "I". Norweski artysta wyznał, że jego pierwsze skojarzenie związane z naszym krajem to przede wszystkim Adam Małysz.

 • Golec uOrkiestra dla Małysza

  Pochodzący z Milówki zespół Golec uOrkiestra powoli kończy pracę nad trzecim w karierze studyjnym albumem. Płyta pojawi się w sklepach na początku marcu, a wśród 13 piosenek, które na nią trafią, znajdzie się kompozycja dedykowana Adamowi Małyszowi.

 • Ile osób oglądało przez lata skoki Małysza?

  Adam Małysz skończył sportową karierę. Z tej okazji postanowiono sprawdzić, ilu Polaków oglądało jego skoki, a także jak dużo TVP zarobiła dzięki transmitowaniu konkursów Pucharu Świata z jego udziałem.

 • Małysz zarobił miliony dla TVP

  Ocenia się, że w ciągu trzynastu dni transmisji z Olimpiady, TVP mogła otrzymać od 21 do 26 mln złotych. Sam konkurs na dużej skoczni, podczas którego Adam Małysz wywalczył srebrny medal olimpijski(...) dwa konkursy w Zakopanem. Porównując te wyniki z danymi za poprzednie sezony widać jednak, że oglądalność skoków narciarskich spadła o niemal 2 mln odbiorców. W sezonie 2004/2005, kiedy Adam Małysz był...

Zdjęcia na temat: adam małysz
Wideo na temat: adam małysz
 • Adam Małysz przytył 17 kilogramów! Wraca do skoków?

  Na Facebooku Adama Małysza pojawił się niedawno filmik, który zaskoczył wielu fanów sportowca. Ogłosił on, że wraca do skoków narciarskich. W "Dzień Dobry TVN" Małysz opowiedział, jaki był cel tego klipu. Czy rzeczywiście po latach zacznie znowu uczestniczyć w zawodach? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Dramatyczne chwile w rodzinie Małyszów

  Rodzina Adama Małysza padła ofiara stalkingu - przez cztery lata musieli mierzyć się z nękaniem przez młodą dziewczynę. W "Dzień Dobry TVN" Izabela i Adam Małyszowie zdradzili szczegóły tej sprawy. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Adam Małysz kierowcą taksówki

  Z okazji Prima Aprilis Adam Małysz zrobił mieszkańcom Warszawy dość nietypowy żart. Najpierw wcielił się w rolę taksówkarza jednej ze stołecznych korporacji, a następnie podjeżdżał po niczego niespodziewających się pasażerów swoją dakarową rajdówką.

Dyskusje na temat: adam małysz