• Informacje na temat:

  adam małysz emerytura

Artykuły na temat: adam małysz emerytura
 • Jakiś czas temu donosiliśmy, że Adam Małysz (29 l.) opuszcza rodzinną Wisłę, nie chce bowiem mieszkać przy apartamentowcu, który jest budowany w pobliżu jego willi. Teraz wiadomo już, że skoczek przenosi się z rodziną do Zakopanego.

 • Małysz zostaje w Wiśle!

  Niedawno donosiliśmy, że Małyszowie sprzedali swoją willę, ponieważ w okolicy rozpoczęto budowę apartamentowców, a słynny skoczek jest już zmęczony popularnością. Okazuje się, że postanowił jednak zmienić plany.

 • Żona boi się o Małysza

  Wygodny fotel i kubek gorącej herbaty? To udana recepta na emeryturę, ale... nie dla Adama Małysza ! Okazuje się, że teraz, gdy skoczek postanowił wystartować w rajdzie, jego żona potrzebuje ukojenia nerwów.

Wideo na temat: adam małysz emerytura
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.