• Informacje na temat:

  adam roztocki na wspólnej

Artykuły na temat: adam roztocki na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Weronika ma raka!

  Kolejny dramat czeka Weronikę Wilk-Roztocką (Renata Dancewicz) z telenoweli "Na Wspólnej". Lekarze wykryją u niej guza w piersi i grozić jej będzie mastekomia!

 • Co nowego w "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w pierwszych dwóch tygodniach października z pewnością nie umkną uwadze widzów. Uciekająca panna młoda, świeżo upieczeni rodzice, małżeństwo po zdradzie... A to dopiero początek zwrotów akcji, które nas czekają.

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  ..., których siła rażenia jest przeogromna. Doświadczam tego od wielu lat, grając w "Na Wspólnej", co przekłada się na sympatię widzów. Tym ona większa, im bohater pozytywniejszy. Pan ma chyba monopol na granie porządnych, odpowiedzialnych facetów? - Czy ja wiem? Adam Roztocki, z którym, jak dotąd, najczęściej bywam kojarzony, miał swoje chwile słabości. Nie wiem, jak potoczą się sprawy mojego bohatera...

Wideo na temat: adam roztocki na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Adam traci przytomność!

  Weronikę, żeby jej mąż nie mieszał się w sprawy Solskich. Gdy Roztocki dowiaduje się o tej rozmowie, robi Jerzemu ogromną awanturę. Podczas kłótni jego serce nie wytrzymuje! Adam traci przytomność… Co się dzieje z Adamem?! Czy ktokolwiek jest mu w stanie pomóc? Co jeszcze wydarzy się w „Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20.15 na antenie TVN.

 • "Na Wspólnej": Nie wiedzą, że to pożegnanie

  Po utracie przytomności, Adam trafia na oddział Kamila. Diagnoza jest przerażająca – okazuje się, że Roztocki ma tętniaka aorty! Weronika jest przerażona… Adam czym prędzej musi trafić na stół operacyjny! O jego życiu decydują godziny! Roztocki prosi żonę, żeby przywiozła do szpitala dzieci – chce je zobaczyć… Czy po raz ostatni?

Dyskusje na temat: adam roztocki na wspólnej
 • Re: M jak miłość

  Bilski był prawnikiem w poprzednim życiu i nazywał się Adam Roztocki ,a mieszkał na Wspólnej.