• Informacje na temat:

  adam sandler aktor

Artykuły na temat: adam sandler aktor
 • Harrison Ford najlepiej zarabiającym aktorem

  Zgodnie z doniesieniami "Forbesa", w czasie od czerwca 2008 do czerwca 2009 roku Harrison Ford zarobił 65 milionów dolarów, co czyni go najlepiej zarabiającym aktorem.

 • Adam Sandler zamieszany w aferę rasistowską

  Adam Sandler ("Rodzinne rewolucje", "Spadaj, tato", "Jack i Jill", "50 pierwszych randek") został oskarżony o przyciemnianie skóry aktorów, aby przypominali rdzennych Amerykanów.

 • "Jestem nieudacznikiem"

  Pomimo tego, że jest gwiazdorem Hollywood, aktor Adam Sandler ma się za nieudacznika.

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Oskarżony o plagiat

  Znany aktor komediowy Adam Sandler został pozwany do sądu przez autora komiksów, który utrzymuje, że gwiazdor ukradł jego pomysł, by potem wykorzystać go w filmie "Nie zadzieraj z fryzjerem".

 • Najgorsze filmy roku! Znamy kandydatów do Złotych Malin

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. Najwięcej szans na mało chwalebną statuetkę ma komediowy western Setha MacFarlane'a "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie", który może wygrać w aż 8 kategoriach.

 • "Łabędzi śpiew" Charliego Sheena

  Charlie Sheen planuje zakończenie kariery aktorskiej. "Łabędzim śpiewem" aktora ma być rola w sitcomie "Anger Management", którego premierę zaplanowano na 28 czerwca.

 • Adam Sandler złamał kostkę

  Aktor Adam Sandler złamał sobie nogę w kostce grając w koszykówkę.

 • Johnny Depp zarobił 50 milionów dolarów

  Słynny Jack Sparrow z filmu "Piraci z Karaibów" w okresie od czerwca 2009 do czerwca 2010 roku zarobił 50 milionów dolarów i zanotował wysoki awans w rankingu najlepiej zarabiających aktorów. Na przestrzeni roku wspiął się bowiem na zarobkowej drabinie aż o dziewięć miejsc; w zestawieniu z 2009 roku był dziesiąty.

 • Adam Sandler wybiera "Click"

  Adam Sandler ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" , "Lewy sercowy" ) zdecydował już, w jakim filmie wkrótce wystąpi. Spośród wielu projektów, które pojawiły się ostatnio w jego firmie produkcyjnej Happy Madison, aktor dał pierwszeństwo komedii fantastycznej "Click". Opowiada ona o człowieku, który wchodzi w posiadanie niezwykłego pilota, dzięki któremu może... przewijać swoje życie do przodu

Wideo na temat: adam sandler aktor
 • Robert Downey Jr. najlepiej zarabiajacym aktorem na świecie!

  Robert Downey Jr. ponownie znalazł się na szczycie listy „Forbes’a”. Po raz trzeci zyskał tytuł najlepiej zarabiającego aktora na świecie. Gwiazdor „Iron Mana” zarobił w 2015 roku już 80 milionów dolarów. Na drugim miejscu znalazł się Jackie Chan z 50 milionami, a zaraz po nim Vin Diesel z 47 milionami dolarów. Kolejne miejsca zajęli Bradley Cooper i Adam Sandler. (CNN Newsource/x-news)

 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…