• Informacje na temat:

  adam scott zdjęcia

Artykuły na temat: adam scott zdjęcia
 • Ridley Scott nakręci film o pandemii?

  W czasie kwarantanny spowodowanej koronawirusem swoją drugą młodość przeżywają takie filmy jak "Epidemia" czy "Contagion - Epidemia strachu". Temat pandemii jest też atrakcyjny dla filmowców, którzy wplatają go w swoje najnowsze produkcje. Jednym z takich twórców może być Ridley Scott, który zainteresował się książką Lawrence'a Wrighta "The End of October".

 • Ridley Scott o Trumpie: Pomarańczowogłowy świr

  Ridley Scott, 82-letni twórca tak kultowych filmów, jak m.in. "Obcy - 8. pasażer "Nostromo" czy "Łowca androidów", to jeden z artystów, którego nowy projekt przerwała pandemia koronawirusa. Zdjęcia do kręconego przez niego filmu "The Last Duel" zostały wstrzymane. W oczekiwaniu na poprawę sytuacji, reżyser w wywiadzie dla magazynu "Variety" skrytykował sposób, w jaki zarządza kryzysem prezydent...

 • Jennifer Lawrence w nowym filmie Adama McKaya

  Jennifer Lawrence zagra główną rolę w realizowanej dla Netfliksa komedii "Dont Look Up". Film wyreżyseruje i napisze do niego scenariusz laureat Oscara - Adam McKay, twórca takich hitów jak "Big Short" czy "Vice".

 • Kraków Live Festival 2017: Rzeczy niemożliwe? Nie istnieją! (relacja, zdjęcia)

  Pierwszego dnia Kraków Live Festivalu headlinerką była brytyjska wokalistka Ellie Goulding. W stolicy Małopolski wystąpili również m.in. alt-J, Birdy i Travis Scott. Za sprawą tego ostatniego bohaterem piątku wcale nie został ktoś z grona zaproszonych artystów. Kto taki?

 • Przystanek Woodstock: "Sto lat" dla Kuby Wojewódzkiego (relacja, zdjęcia, wideo)

  Polsko" i "Pan nie jest moim pasterzem". "Polski Woodstock. Mówią nam, że jest tu pół miliona osób. Wierzę w to" - napisał na Twitterze po koncercie Scott Ian, gitarzysta Anthraxu , dodając hashtag(...) Kusturica & No Smoking Orchestra (Serbia) 02:00 - Maria Peszek (Polska). Portal INTERIA.PL jest patronem medialnym Przystanku Woodstock 2013. Czytaj także: Ks. Adam Boniecki na Woodstocku: To wielki...

 • Jerzy Hoffman skończył zdjęcia

  ...30 września zakończyły się zdjęcia do filmu fabularnego Jerzego Hoffmana "Bitwa Warszawska 1920", jednej z pierwszych w Europie i pierwszej w Polsce pełnometrażowej produkcji realizowanej w technologii 3D.

 • Gwiazdy u Martina Scorsese

  Beckinsale, Adam Scott, Kelli Garner, John C. Reilly i wokalistka zespołu "No Doubt", Gwen Stefani.

 • Camerimage 2001: Kandydaci do Złotej Żaby

  ...13 operatorów walczyć będzie o Złotą, Srebrną i Brązową Żabę na festiwalu sztuki operatorskiej "Camerimage 2001". Wśród 13 operatorów są dwaj Polacy: nieżyjący już Piotr Sobociński, autor zdjęć do konkursowego filmu "Hearts in Atlantis" Scotta Hicksa z Anthony'm Hopkinsem w roli głównej, oraz Adam Sikora, operator jedynego w konkursie filmu polskiej produkcji, "Angelusa" Lecha Majewskiego...

 • Bale jako Mojżesz: Jest zwiastun

  Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun nowej superprodukcji Ridleya Scotta "Exodus: Bogowie i królowie", w którym w rolę Mojżesza wcielił się Christian Bale.

 • Nic do ukrycia, czyli kto się rozebrał w 2015 roku

  Gwiazdy muzyki w tym roku odsłaniały przed nami wiele i to nie tylko w zakresie swoich wypowiedzi. Zobacz, kto zdecydował się na publikację nagich zdjęć, a czyje fotografie w stroju Adama przypadkowo (?) wyciekły do sieci i zrobiły niemałe zamieszanie.