• Informacje na temat:

  adam sztaba i dorota

Artykuły na temat: adam sztaba i dorota
 • Adam Sztaba i polskie gwiazdy razem w przeboju "Co mi Panie dasz?"

  ...732 polskich muzyków wzięło udział w niezwykłym coverze przeboju "Co mi Panie dasz" grupy Bajm. Za projekt z udziałem wielu gwiazd odpowiada Adam Sztaba, który opracował aranżację piosenki.

 • Adam Sztaba i nowa wersja przeboju "Co mi Panie dasz?". Dlaczego nie ma Beaty Kozidrak?

  Już ponad 3,4 mln odsłon ma wideo z niezwykłym coverem przeboju "Co mi Panie dasz" grupy Bajm. Za projekt z udziałem wielu gwiazd odpowiada Adam Sztaba, który opracował aranżację piosenki.

 • Adam Sztaba po ślubie

  W czwartek (30 maja) w Rzucewie (Pomorskie) ślub wzięli Adam Sztaba (39 l.) i Dorota Szelągowska (33 l.).

 • Adam Sztaba został rolnikiem

  Adam Sztaba wraz z żoną Dorotą Szelągowską znaleźli swój azyl. Zmęczeni warszawskim zgiełkiem będą mogli wypoczywać na mazurskiej wsi w okolicach Olsztyna, we własnym domu. Wcześniej jednak czeka ich jego remont.

 • Sztaba gwiazdą muzycznego show

  Adam Sztaba ma na koncie "Idola" i "Taniec z gwiazdami". Czas na nowe show - "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Gwiazdy w teledysku Natalii Kukulskiej

  Mietek Szcześniak, Dorota Miśkiewicz, Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, Patrycja Woy, Alicja Janosz i Hania Stach wystąpili w teledysku "Part of It", promującym najnowsza płytę Natalii Kukulskiej. To prezent dla obchodzącej 15-lecie występów na scenie piosenkarki.

 • Bydgoszcz: Kukulska i Peszek razem

  Podczas Smooth Festival w Bydgoszczy (22 maja) dyrygent i kompozytor Adam Sztaba przedstawi projekt "Muza Miast". Towarzyszyć mu będą m.in. Natalia Kukulska i Maria Peszek.

 • Kuba Badach zmaga się z niemocą twórczą podczas pandemii koronawirusa

  Wokalista Kuba Badach, prywatnie mąż Oli Kwaśniewskiej, był gościem Adama Sztaby w jego instagramowej relacji na żywo. Panowie rozmawiali między innymi o bijącym rekordy popularności coverze przeboju "Co mi Panie dasz", do nagrania którego dyrygent zaprosił ponad 700 muzyków i wiele gwiazd polskiej estrady.

 • Pisze lepiej od Grocholi

  Dorota Szelągowska, córka pisarki, jest dziennikarką, prowadzi program kulinarny w Dzień Dobry TVN. Jej mężem jest kompozytor i pianista, Adam Sztaba. "Dorota jest piękna, mądra, dobra i niezwykle(...) w ogóle jest zainteresowana karierą literacką. Pisarka uważa, że Dorota czuje się obciążona statusem "córki Grocholi" i "żony Sztaby". "Mnie wciąż zaskakuje wyglądem" - przyznaje pisarka w wywiadzie...

 • Pierwszy kryzys w małżeństwie Sztaby?

  Był maj, gdy Dorota Szelągowska (32 l.) i Adam Sztaba (38 l.) przysięgali sobie miłość przed Bogiem. Ceremonia odbyła się w plenerze, na terenie starej cegielni, w miejscowości Rzucewo. - Chyba zainspirował nas ślub naszych przyjaciół, Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha, bo kilka dni później zadeklarowaliśmy, że może w końcu czas się pobrać... - mówił pan Adam. Ślub był najważniejszym dniem w ich...

Zdjęcia na temat: adam sztaba i dorota