• Informacje na temat:

  adam sztaba i edyta górniak

Artykuły na temat: adam sztaba i edyta górniak
 • Adam Sztaba został rolnikiem

  Adam Sztaba wraz z żoną Dorotą Szelągowską znaleźli swój azyl. Zmęczeni warszawskim zgiełkiem będą mogli wypoczywać na mazurskiej wsi w okolicach Olsztyna, we własnym domu. Wcześniej jednak czeka ich jego remont.

 • Sztaba gwiazdą muzycznego show

  Adam Sztaba ma na koncie "Idola" i "Taniec z gwiazdami". Czas na nowe show - "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Edyta Górniak: Jeśli źle zaśpiewałam, to przepraszam

  W piątek, 7 czerwca, w siedzibie wytwórni płytowej Pomaton/EMI w Warszawie, Edyta Górniak spotkała się na konferencji prasowej z dziennikarzami. Ujawniła kulisy swego pobytu w Korei i zaśpiewania, przed meczem z Koreą, polskiego hymnu narodowego. Jej wersja wzbudziła w Polsce liczne kontrowersje, ale wokalistka twierdzi, że polscy widzowie nie usłyszeli wszystkiego i że śpiewała w bardzo...

 • Adam i Łukasz Sztaba: Relacje teraz są najbardziej zażyłe

  ..."W tej chwili jesteśmy partnerami, jeżeli chodzi o relacje zawodowe i rodzinne" - mówi Adam Sztaba o współpracy ze swoim bratem Łukaszem.

 • "Perła" Edyty Górniak

  Po dwóch latach prac już wkrótce nowym albumem uraczy swoich fanów Edyta Górniak. Płyta zatytułowana "Perła" została wyprodukowana w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych, a nagrania zostały zrealizowane w Olimpic Studios w Londynie i Royalton Studios w Los Angeles, gdzie nagrywali m.in. Madonna, The Cure, Christina Aguilera i Björk. Premierę wydawnictwa zapowiedziano na 9 marca.

 • Górniak, Kazadi czy Okupnik?

  ...drużyny wybierają nowi trenerzy: Janusz Panasewicz, Ryszard Rynkowski, siostry Przybysz, Natalia Kukulska, Kamil Bednarek, Mezo, Monika Kuszyńska i Edyta Górniak. Końca dobiegły wstępne przesłuchania do "Must Be The Music" . W skład "trybunału sędziowskiego" kolejnej edycji znowu wchodzą ponownie: Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Kora i Łozo. Zakończono także precastingi do programu "You Can...

 • Górniak i Steczkowska w hołdzie ofiarom Smoleńska

  Michał Bajor, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski i Justyna Steczkowska wystąpią podczas "Koncertu jednego serca" w hołdzie ofiarom katastrofy smoleńskiej, który odbędzie się we wtorek (22 marca) w stołecznym Teatrze Wielkim-Operze Narodowej.

 • "Must Be The Music": Tajemnicza faworytka Adama Sztaby

  Trzecia edycja konkursu talentów "Must Be The Music" rozpocznie się już w niedzielę, 4 marca. Adam Sztaba, juror show, przybliżył nam nieco zarys kolejnej odsłony popularnego programu.

 • MashMish: Finaliści "Must Be The Music" debiutują

  ..."Jako pierwszy kupię waszą płytę" - powiedział w "Must Be The Music" juror Adam Sztaba po występie duetu MashMish. Okazja nadarzy się 25 września, kiedy ukaże się ich debiutancki album.

 • Nasz program oceniają najlepiej

  ...- Nie lubię sytuacji, kiedy widzę na scenie kogoś, kto naprawdę kocha muzykę, nie mając przy tym żadnych predyspozycji, po czym spada na mnie konieczność szczerego wypowiedzenia gorzkich słów - przekonuje Adam Sztaba, juror programu "Must be the music. Tylko muzyka".

Wideo na temat: adam sztaba i edyta górniak