• Informacje na temat:

  adam sztaba jako juror

Artykuły na temat: adam sztaba jako juror
 • Wybieramy najlepszego jurora!

  Pomożecie nam wskazać najlepszego jurora zakończonych niedawno muzycznych konkursów talentów?

 • Marcin Patrzałek w amerykańskim "Mam talent". Polak oczarował jurorów!

  Polski gitarzysta Marcin Patrzałek wystąpił w obecnym sezonie amerykańskiego "Mam talent". Muzykowi udało się zrobić piorunujące wrażenie na jurorach. Zobacz jego występ!

 • "Must Be The Music 6": Słodkie misie, emocje i sprzeczka jurorów (relacja)

  ..., fałszujesz po mistrzowsku, ale masz ładne wibrato". "Taki jesteś kochany, piejesz nieprawdopodobnie" - ocenił Wojtek "Łozo" Łozowski. "Muzycznie nie słyszysz" - nie miał wątpliwości Adam Sztaba. Kolejni(...) The Mirror" Michaela Jacksona. "Ma te geny i jak śpiewa, miks jest najlepszy" - ocenił Adam Sztaba (tata Ewy pochodzi z Kamerunu). "Uwielbiam takie śpiewanie, trafione w punkcik, to było bardzo fajne...

 • MashMish: Finaliści "Must Be The Music" debiutują

  ..."Jako pierwszy kupię waszą płytę" - powiedział w "Must Be The Music" juror Adam Sztaba po występie duetu MashMish. Okazja nadarzy się 25 września, kiedy ukaże się ich debiutancki album.

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka" na żywo. Jako gość Rotten Bark

  W niedzielę ruszają odcinki na żywo w drugiej edycji muzycznego show Polsatu. Wiadomo, że przed czwórką jurorów (Kora, Elżbieta Zapendowska, Wojtek "Łozo" Łozowski i Adam Sztaba) zaprezentuje się pierwsza ósemka spośród 32 wykonawców. Ujawniono, że wśród wykonawców na pewno pojawi się grająca mieszankę ciężkiego rocka, metalu i hard core'a grupa Eris Is My Homegirl. Jako gość specjalny...

 • Cygan w "jak Oni śpiewają"

  Jacek Cygan pojawi się jako kolejny juror w programie "jak Oni śpiewają".

 • Sting wychwalał polską orkiestrę

  ..."Sting powiedział, że byliśmy najlepiej przygotowaną orkiestrą, z jaką pracował i z chęcią zagrałby z nami cały koncert" - zdradził Adam Sztaba, który dyrygował orkiestrą Polskiego Radia podczas grudniowego występu Stinga w Warszawie.

 • "Must Be The Music": Pierwsza finalistka?

  W pierwszym odcinku muzycznego show Polsatu zobaczyliśmy Katarzynę Moś, która zdaniem jurora Adama Sztaby jest kandydatką do finału. Poza tym było dużo pozytywnych akcentów z całego świata.

 • "Must Be The Music": Garstka nieba. Co za talent!

  Z nowym jurorem (Tymon Tymański) drugą dziesiątkę rozpoczął najdłużej emitowany bez przerwy muzyczny talent show. Wielkich nowości w pierwszym odcinku jednak nie zobaczyliśmy.

 • "Must Be The Music": Dharni & K-Leah oraz Kasia Świątczak w finale

  Adam Sztaba i Piotr Rogucki na stojąco przyjęli werdykt publiczności, która wybrała duet Dharni & K-Leah. Z drugiego miejsca awansowała także Kasia Świątczak.