• Informacje na temat:

  adam zdrójkowski

Artykuły na temat: adam zdrójkowski
 • Adam Zdrójkowski: Na rozstaju dróg

  Adam Zdrójkowski (19 l.) nie krył rozgoryczenia, gdy dowiedział się o zakończeniu emisji nowych sezonów "Rodzinki.pl". Z dnia na dzień stracił główne źródło dochodów. Teraz pluje sobie w brodę, że dla kariery w TVP zrezygnował ze zdawania matury. W dwa miesiące raczej nie nadrobi zaległości, by podejść do egzaminu dojrzałości w tym roku. Bez tego o studiach aktorskich może jednak zapomnieć...

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Potwierdziło się najgorsze! Adam Zdrójkowski w bardzo trudnej sytuacji!

  Adam Zdrójkowski (19 l.) nie przewidział, że także jego to spotka. Początkowo wierzył, że uda się uniknąć najgorszego...

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Znamy prawdę!

  Jakiś czas temu pojawiły się informację o tym, że Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) rozstali się po ponad dwóch latach związku. Aktorka para przeżywała ponoć pierwszy poważny kryzys. Wiemy, co dalej z ich związkiem!

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na gorących fotkach z wakacji!

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) przebywają obecnie na wakacjach w Izraelu. Para chętnie relacjonuje swoją podróż w social mediach, gdzie systematycznie publikują zdjęcia z wypadu. Fanom przypadła do gustu szczególnie jedno zdjęcie!

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski rządzi w sieci!

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", jest jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych osób publicznych w naszym kraju! Tak przynajmniej wynika z najnowszego Rankingu Polskich Infuencerów... 19-letni aktor znalazł się w zestawieniu tuż za Anną i Robertem Lewandowskimi, Ewą Chodakowską i Magdą Gessler!

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

Zdjęcia na temat: adam zdrójkowski
Wideo na temat: adam zdrójkowski
 • Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie planują wspólnych Walentynek!

  Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie planują wspólnych Walentynek. Zobaczcie nagranie!

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Adam Zdrójkowski nie wie, ile rodzeństwa ma jego dziewczyna

  Adam Zdrójkowski w rozmowie z naszym reporterem zdradził, że na razie ze swoją partnerką Wiktorią Gąsiewską nie planuje mieć dziecka. Mówiąc o tym, zaliczył małą wpadkę: nie wiedział, ile rodzeństwa ma jego dziewczyna. "Jest z rodziny wielodzietnej. Ma trójkę, albo... czwórkę rodzeństwa?? . Wszyscy są ze sobą zżyci. Ona chce mieć dużą rodzinę" - powiedział Adam, który raczej nie spieszy się do

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

Dyskusje na temat: adam zdrójkowski