• Informacje na temat:

  adam zdrójkowski z dziewczyną

Artykuły na temat: adam zdrójkowski z dziewczyną
 • Adam Zdrójkowski o "The Voice of Poland": Przyjęli mnie z otwartymi ramionami

  Ma 19 lat i z "The Voice Kids" awansował do "dorosłego" wydania tego programu. Jak Adam Zdrójkowski, który ma na swym koncie udział w takich produkcjach, jak "Dance, Dance, Dance", "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" czy "rodzinka.pl", radzi sobie w bieżącej edycji "The Voice of Poland"?

 • Adam Zdrójkowski: Mógłbym mieć taką dziewczynę

  ...16-letni Adam Zdrójkowski, najmłodszy w historii uczestnik "Tańca z Gwiazdami", nie mógł trafić lepiej. Od niemal dwóch miesięcy tańczy z najładniejszą tancerką tej edycji i najmłodszym nauczycielem w show - Wiktorią Omyłą. Parę dzielą zaledwie dwa lata. Łączy zaś coraz więcej...

 • Adam Zdrójkowski: Co czeka Kubę Boskiego?

  Sprawdził się jako współgospodarz "The Voice Kids", serca widzów skradł jako jeden z braci Boskich w "rodzince.pl". A co Adam Zdrójkowski planuje robić po maturze? Przeczytajcie!

 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia": Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

  Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski będą gośćmi trzeciego odcinka "The Story Of My Life. Historia naszego życia".

 • Adam Zdrójkowski: Od "rodzinki.pl" do "The Voice Kids"

  W maju Adam Zdrójkowski, znany z serialu "rodzinka.pl", skończy 18 lat. Myśli o aktorstwie, choć ma też plan B. Od stycznia będzie gospodarzem talent show "The Voice Kids".

 • Adam Zdrójkowski: Od "rodzinki.pl" do "The Voice Kids"

  W maju Adam Zdrójkowski, znany z serialu "rodzinka.pl", skończy 18 lat. Myśli o aktorstwie, choć ma też plan B. Od stycznia będzie gospodarzem talent show "The Voice Kids".

 • "rodzinka.pl": Nowa dziewczyna Kuby

  Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) to nowa dziewczyna Kuby Boskiego (Adam Zdrójkowski), która u jego boku zajęła miejsce Agaty (Wiktoria Gąsiewska). Zdradzamy, jak Paula zdobyła serce Kuby i czy przypadnie do gustu mamie swojego nowego chłopaka...

 • Wiktoria Gąsiewska o Adamie Zdrójkowskim: Bardzo się starał, zabiegał o mnie

  ..."Adam utrzymuje, że mu się zawsze podobałam. Nawet jak był małym szkrabem i widywaliśmy się na castingach" - tak o Adamie Zdrójkowskim mówi Wiktoria Gąsiewska.

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  ...- Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • "rodzinka.pl": Finał pełen niespodzianek

  Bolo (Daniel Dziorek) dostanie pracę w Londynie i wyjedzie z Polski, Kuba (Adam Zdrójkowski) definitywnie pożegna się z planami zamieszkania z Paulą (Julia Wieniawa-Narkiewicz), Tomek (Maciej Musiał) wróci do domu rodziców, a Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) postanowią wprowadzić się do Boskich... Wiemy, co wydarzy się w finałowym odcinku 5. serii "rodzinki.pl"!

Zdjęcia na temat: adam zdrójkowski z dziewczyną
Wideo na temat: adam zdrójkowski z dziewczyną
 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski o Kubie i programie Story Of...

  Adam Zdrójkowski opowiada o powodach, dla których zdecydował się ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską na udział w programie Story Of My Life. - To ryzykowne, bo obnażanie się w telewizji, to nie jest fajny sposób na spędzanie czasu wolnego – mówi młody aktor. - Ten program wiele uświadamia – dodaje. Pytamy także o dalsze losy Kuby z "rodzinki.pl".

 • Adam Zdrójkowski nie wie, ile rodzeństwa ma jego dziewczyna

  Adam Zdrójkowski w rozmowie z naszym reporterem zdradził, że na razie ze swoją partnerką Wiktorią Gąsiewską nie planuje mieć dziecka. Mówiąc o tym, zaliczył małą wpadkę: nie wiedział, ile rodzeństwa ma jego dziewczyna. "Jest z rodziny wielodzietnej. Ma trójkę, albo... czwórkę rodzeństwa?? . Wszyscy są ze sobą zżyci. Ona chce mieć dużą rodzinę" - powiedział Adam, który raczej nie spieszy się do

Dyskusje na temat: adam zdrójkowski z dziewczyną
 • Re: "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski odkłada maturę na przyszły rok!

  cze sandra pozdrawia cie ja Kewin Wróbel z moją dziewczyną Dżesiką Wyciąg mieszkamy w Kobiernikach

 • Re: Kuba Boski (Adam Zdrójkowski)

  lol jestem dziewczyną i tak podpisałam się jako Adam i. każdy może tak napisać a wy temu komuś wierzcie myśląc, że to Adam, LOL mi was, a tamtą pisemną wypowiedź za pewne napisała jakaś pseudo fanka. -.- a jak wy możecie go kochać, skoro go nie znacie? myślicie, że on jest taki, jak Kuba boski? odpowiem wam, iż mają wspólne cechy to jest ich mało i Adam nie ma dziewczyny. jego naj. p jest icia

 • Re: Kuba Boski (Adam Zdrójkowski)

  tak jak myślałam,wszyscy oszaleją,i będą gadać o tym że kochają Kubę(Adama),to nie normalne!zostawcie go,i tak nie będziecie jego dziewczyną,jestem fanką kuby(Adama)ale to już przesada!(dobrze że jestem z Piotrkowa a nie z warszawy,i że urodziłam się 1 lutego)

 • Re: Kuba Boski (Adam Zdrójkowski)

  on jest boski chcialabym kedyś z nim pogadac ale podobno jest chamski czy to prawda ? zazdroszcze dziewczyną które chodza z nim do klasy :) ale chodzic bym z nim nie chcial moze .... zaprzyjaznic sie przynajmiej jestem w jego wieku :)