• Informacje na temat:

  adamczak

Artykuły na temat: adamczak
 • ...temat inne zdanie" - czytamy w tabloidzie. Górniak ponoć przekonuje syna, że nie może zobaczyć taty, gdyż nie pozwalają na to procedury. Izabela Adamczak, nowa żona K. i matka jego córki, jak łatwo...

 • ...nie miałoby miejsca, gdyby nie konflikty z byłą żoną, Edytą Górniak, które kosztowały go wiele stresu. Na sali rozpraw nie zabrakło obecnej żony K., Izabeli Adamczak. Kobieta w obecności kamer...

 • Corruption w nowym składzie

  W szeregach naszych flagowych stonermetalowców z Corruption znów doszło do radykalnych zmian.

 • Nagroda im. Krzysztofa Mętraka: Laureaci 2015

  Jury XIX Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka przyznało swe doroczne nagrody dla wyróżniających się młodych krytyków filmowych. Grand Prix otrzymała Anka Herbut, a II nagrodę - Piotr Mirski, współpracujący z naszym serwisem Film. Gratulujemy!

 • Nowa sekcja Festiwalu Filmowego w Gdyni - "Skarby kina przedwojennego"

  W programie 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni znalazły się cztery filmy z okresu międzywojnia. - Przez dekady uczono nas, że kino przedwojenne jest nieciekawe i niegodne uwagi, ale nawet pobieżny kontakt z tymi filmami udowadnia, że było odwrotnie - mówi dyrektor artystyczny Festiwalu, Michał Oleszczyk. Sekcja "Skarby kina przedwojenngo" organizowana jest wspólnie z Filmoteką Narodową, która zaprezentuje tytuły zrekonstruowane cyfrowo w ramach projektu NITROFILM.

 • "EKRANy" o festiwalach filmowych

  Najnowszy numer pisma filmowego "EKRANy" jest poświęcony festiwalom filmowym. Ponadto w numerze znajdziemy 12 recenzji filmowych, artykuł o serialu "Breaking Bad" oraz tekst o pisarzach pracujących w latach 20. w Hollywood i o modzie epoki jazzu - z okazji niedawnej premiery "Wielkiego Gatsby'ego".

 • Reksio w Iranie

  Cenione polskie animacje, wśród nich wybrane odcinki z serii "Reksio", są prezentowane na 22. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dziecięcych i Młodzieżowych w stolicy Iranu - Teheranie.

 • Wybiorą nowego Cybulskiego!

  Znamy już jurorów, którzy wyłonią tegorocznego laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Szanse na to prestiżowe wyróżnienie mają: Magdalena Czerwińska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Popławska, Jakub Gierszał oraz Leszek Lichota.

 • Mordy: Nowy album w sklepach

  W sobotę, 19 kwietnia, na rynku pojawiło się najnowsze wydawnictwo sopockiej formacji Mordy, zatytułowane "Of' Fruits". Artyści wykonują, jak to sami określają, off roots - muzykę, w której elementy dub, roots i folk, współistnieją z brzmieniami nowej muzyki, energią punk, elektrycznymi eksperymentami oraz improwizacją.

 • Industrial Art na Offie

  Najwięksi polscy artyści-plastycy pojawią się w Mysłowicach na trzecim dniu Off Festival (17-19 sierpnia).