• Informacje na temat:

  adamczyk aleksandra

Artykuły na temat: adamczyk aleksandra
 • Weronika Rosati wreszcie ujawnia kulisy rozstania z Adamczykiem!

  Weronika Rosati (31 l.) i Piotr Adamczyk (43 l.) już nie są parą! Ta informacja niedawno obiegła świat show-biznesu. Żadne z dwojga nie komentowało tej sprawy, aż do czasu!

 • Michał Żebrowski: Moja żona ma dystans do mnie

  Michał Żebrowski, który często spotyka się z zarzutami o brak dystansu do samego siebie, pokazuje zupełnie inną twarz na swoim fanpage'u na Facebooku. Strona redagowana jest wspólnie z Aleksandrą Adamczyk, żoną aktora.

 • Michał Żebrowski: Prezent na rocznicę

  Złapał dystans, stał się bardziej otwarty i towarzyski. Kiedyś zapracowany introwertyk, dziś chętniej bywa na salonach i z błyskiem w oku opowiada o szczęśliwym małżeństwie z Aleksandrą Adamczyk (31(...) związana. - Liczne rodzeństwo to naprawdę życiowa frajda, za którą jestem wdzięczna rodzicom - mówi Aleksandra. Nie kryje też podziwu dla swojego męża, który doskonale sprawdza się w roli głowy...

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Michał Żebrowski po raz kolejny zostanie tatą?

  ...filmu.  Czyżby aktor myślał o kolejnym dziecku? Od 10 lat jest szczęśliwym mężem Aleksandry Adamczyk. Mimo że początkowo nie dawano im większych szans, wskazując głównie na sporą różnicę wieku, oni...

 • Piotr Adamczyk w kobiecej roli

  Już jesienią Piotr Adamczyk stanie przez nie lada wyzwaniem - w Teatrze Montownia aktor wcieli się Podstolinę w "Zemście" Aleksandra Fredry.

 • Żebrowski będzie miał córkę?

  Ze śledztwa czujnych paparazzich wynika, że Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk zostaną rodzicami córeczki.

 • Szyc i Adamczyk w serialu!

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - to nie obsada ambitnej fabuły. Już w niedzielę, 6 marca, debiutuje nowy serial "Przepis na życie" , w którym pojawią się gwiazdy polskiego kina. Główną bohaterkę zagra Magdalena Kumorek, znana z serialu "Samo Życie" .

 • Kilka słów o 22-letniej narzeczonej Żebrowskiego

  Aleksandra Adamczyk, którą w czerwcu poślubi Michał Żebrowski (37 l.), jest córką menedżera pracującego dla międzynarodowej korporacji. Jej rodzina właśnie wyemigrowała z Polski...

 • Adamczyk nie spocznie na laurach

  Piotr Adamczyk otrzymał w tym roku Złotą Telekamerę. "Mam zamiar odebrać tę nagrodę jako zachętę do poszerzenia wachlarza ról. Nie będę spoczywał na laurach" - wyznał aktor.

Zdjęcia na temat: adamczyk aleksandra
Wideo na temat: adamczyk aleksandra
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.