• Informacje na temat:

  adamczyk iza

Artykuły na temat: adamczyk iza
 • Izabela Adamczyk ma żal do teściów! Wolą syna Edyty Górniak od jej córeczki?

  ...rozgoryczenie Izabeli Adamczyk (31 l.), obecnej żony Dariusza K. i matki jego córki Lei (4 l.).  Osoba blisko z nią zaprzyjaźniona mówi o tym na łamach "Twojego Imperium".  "Iza wie, że Krupowie pozwali...

 • Karolak gotuje, a Adamczyk...

  26 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do komedii Krzysztofa Langa "Na ostrzu noża". W filmie wystąpią Tomasz Karolak ("Testosteron") i Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie"), a partnerować im będą Małgorzata Socha ("BrzydUla") i Iza Kuna ("Lejdis").

 • Izabela Adamczyk (28 l.) w rozmowie z jednym z tabloidów potwierdza, że w sekrecie poślubiła Darka K. "Wzięliśmy ślub" - mówi.

 • Adamczyk doradza Karolakowi

  Już od 10 listopada będzie można oglądać w kinach duet Piotr Adamczyk - Tomasz Karolak w komedii "Śniadanie do łóżka".

 • "M jak miłość": Skalski szantażem zmusi Izę do ślubu!

  ...rozdzieli ją z córką, oddając Maję pod opiekę swojej ciotce. Iza zbierze się w końcu na odwagę i szczerze wyzna narzeczonemu, że nie chce wychodzić za niego ze strachu. A gdy to nie pomoże, będzie gotowa(...) pokaże sfałszowane orzeczenia lekarskie - dowód na to, że Iza bije Maję i jest niezrównoważona psychicznie. I zapowie, że jeśli nadal będzie się buntować, wykorzysta te dokumenty w sądzie. Później...

 • Komu poda śniadanie do łóżka?

  W nocy z 5 na 6 sierpnia padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa "Śniadanie do łóżka"". W obsadzie filmu znalazły się znakomite nazwiska: Tomasz Karolak ("Lejdis", "Testosteron", "39 i pół") i Małgorzata Socha ("BrzydUla"), którym partnerują Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie", "Święty interes"), Iza Kuna ("Galerianki", "Miłość na wybiegu") oraz Michał Koterski ("Dzień świra").

 • Iza pomieszkuje u Krupy

  ..."Jesteśmy parą dobrych przyjaciół" - tłumaczył niedawno Darek Krupa (34 l.), pytany o związek z Izą Adamczyk (26 l.). Okazuje się, że parę łączy jednak coś więcej niż tylko przyjaźń.

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.

 • Karolak, Socha i Adamczyk w "Na ostrzu noża"

  Tomasz Karolak i Małgorzata Socha zagrają w pełnej miłosnych perypetii komedii "Na ostrzu noża". Zdjęcia do filmu już się rozpoczęły. W obsadzie znajdą się także Piotr Adamczyk i Iza Kuna.

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  "Śniadanie do łóżka" to kolejna, po "Miłości na wybiegu", komedia romantyczna, która wyszła spod ręki Krzysztofa Langa. Podczas premiery filmu, która miała miejsce w środę, 3 listopada, w warszawskiej Kinotece, reżyser wyjaśniał, dlaczego znów sięgnął po ten gatunek.

Wideo na temat: adamczyk iza
 • "Lepsza połowa": Zwiastun serialu

  Nowakowskich – Joli i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna), i ich niełatwych relacji z dorastającymi dziećmi oraz dwóch par „po przejściach” – Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Anny(...) Adamczyk). Wraca do rodziny i przyjaciół w nadziei na znalezienie przepisu na szczęście. W pozostałych rolach występują m.in. Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Ignacy Liss, Karina Woźniak, Katarzyna

 • "M jak miłość": Finał sezonu - odcinek 1377.

  szansę. Chodakowski wynajmuje detektywa, któremu zleca, by śledził Izę. A w finale włamuje się do domu dziewczyny, by zdobyć próbkę do kolejnego badania genetycznego Mai. Iza w tajemnicy przed mężem spotyka się z mężczyzną, którego przed laty Skalski pobił i okaleczył: Adamczykiem. Michał przeprowadza się w końcu na Wietrzną, a mały Wojtek odkrywa jego kolejną tajemnicę.

Dyskusje na temat: adamczyk iza