• Informacje na temat:

  adamczyk piotr z żoną

Artykuły na temat: adamczyk piotr z żoną
 • Piotr Adamczyk: Wciąż na drodze rozwoju

  Każda nowa rola sprawia mu radość, którą chce dzielić się z widzami. Kocha dalekie podróże i zwierzęta. Przyznaje też, że ma słomiany zapał. Obecnie oglądamy go w serialu "Lepsza połowa", a w kinach w komedii "Mayday". Ta ostatnia przyciągnęła przed ekrany jak dotąd pół miliona widzów, z kolei fragment, w którym Adamczyk otrzymuje łomot od Adama Woronowicza, widziało już pięć milionów Polaków.

 • Piotr Adamczyk: Sama słodycz?

  Znowu się o nim mówi. Piotr Adamczyk zagrał w filmie kinowym, dostał rolę w nowym serialu, a na dodatek poturbował swoją nową dziewczynę...

 • ..."Lubi kobiety, okłamuje je komplementami. Taki playboy, postać jakby nie było negatywna. Choć mam nadzieję, że uda mi się zyskać sympatię widzów, dlatego że Marcin ma poczucie humoru" - tak o bohaterze komedii "Nie kłam kochanie!" mówi Piotr Adamczyk.

 • "Naznaczony" Adamczyk

  Znana jest już fabuła serial u "Naznaczony". W roli głównej zobaczymy Piotra Adamczyka. Film utrzymany będzie w tajemniczym klimacie, porównywanym do "Lost. Zagubieni" czy "Z Archiwum X".

 • Piotr Adamczyk w "Hell's Kitchen"

  To już siódmy tydzień rywalizacji w pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". W dzisiejszym odcinku uczestników programu czeka kolejna kulinarna bitwa. Osoby, które wygrają starcie, spędzą wieczór wspólnie z szefem "Piekielnej Kuchni" w restauracji Piotra Adamczyka. W kulinarnym show Polsatu pojawią się także Maciej Dowbor oraz Mariusz Totoszko z żoną Justyną Tomańską.

 • "Mayday": Woronowicz bije Adamczyka

  Niemoralna komedia "Mayday" w kinach od 10 stycznia 2020, a w oczekiwaniu na premierę prezentujemy fragment, w którym Adam Woronowicz - polski Hannibal Lecter - spuszcza łomot Piotrowi Adamczykowi...

 • Piotr Adamczyk: Być jak Iron-Man

  Piotr Adamczyk zdradza, co czeka Andrzeja w nowych odcinkach "Przepisu na życie".

 • Dygant pobiła Adamczyka

  ..."Po prostu wzięłam i zamalowałam go prosto w twarz" - o bójce z Piotrem Adamczykiem opowiada Agnieszka Dygant. Do zdarzenia doszło wieczorem w podwarszawskim lesie. Czy Piotr Adamczyk doznał poważnych uszkodzeń?

 • Kazadi dziewczyną Adamczyka

  We wchodzącej w piątek na ekrany naszych kin komedii "Święty interes" Macieja Wojtyszki, obok Piotra Adamczyka i Adama Woronowicza zobaczymy Patricię Kazadi.

 • Adamczyk jest "Naznaczony"

  Trwają prace nad nowatorskim projektem TVN, o tytule "Naznaczony". To fabularna opowieść z dojrzałą miłością i tragedią w tle. Pojawią się również tajemnicze, paranormalne okoliczności oraz elementy obyczajowe. Główny bohater, Tadeusz Kral, (zagra go Piotr Adamczyk) wiedzie sielankowe życie. Jest skromnym nauczycielem matematyki, ma żonę Milenie (Anna Dereszowska) i córkę Natkę (Julia...

Zdjęcia na temat: adamczyk piotr z żoną
Wideo na temat: adamczyk piotr z żoną