• Informacje na temat:

  adamczyk reklama

Artykuły na temat: adamczyk reklama
 • Aktorzy w reklamach: Kondrat, Adamczyk, Żmijewski, Lipowska, Gajos, Linda

  ...aktorzy w komercyjnych reklamach pojawili się u nas na początku lat 90. Kiedy wspaniała aktorka, Beata Tyszkiewicz namawiała do zakupu odkurzacza - wielu zaniemówiło ze zdumienia. Jednak damie z taką(...) świat. Nigdy nie mów "nigdy" Zarabianie na reklamach początkowo wywoływało protest aktorskiego środowiska. Ci, którzy pojawiali się na ekranach telewizorów z kawą lub logiem banku, oskarżani byli...

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Basia Kurdej-Szatan i Piotr Adamczyk: Kulisy zaskakującej przyjaźni

  Gdyby Basia Kurdej-Szatan (32 l.) i Piotr Adamczyk (45 l.) spotkali się kilka lat wcześniej, prawdopodobnie byliby dziś parą.

 • Aktorzy w reklamach

  Polecają towarzystwa emerytalne, usługi bankowe, środki czystości, kosmetyki i artykuły spożywcze. Wzbudzają mieszane uczucia publiczności. Jedni im sekundują, inni krytykują. Jednak dobry aktor zagra wszystko.

 • Publiczność nie akceptuje starzejącego się Adamczyka?

  Piotr Adamczyk (42 l.) serialowi "Sama słodycz" miał zagwarantować sukces. Ale jest ojcem porażki! Dlaczego wielbicielki odwróciły się od gwiazdora, dla którego wcześniej traciły głowy?

 • Adamczyk w horrorze po rosyjsku

  Piotr Adamczyk wystąpi w polskim filmie, realizowanym wyłącznie w języku rosyjskim. 7 maja na dalekiej Syberii rozpoczęły się zdjęcia do horroru "Czeluskin 2".

 • Rosati zamieszkała z Adamczykiem i zmieniła status na "związana"

  Weronika Rosati (29 l.) oficjalnie przyznała się do związku z Piotrem Adamczykiem (41 l.)?

 • Skandaliczny plakat filmowy?

  2 marca na ekrany naszych kin trafia film "Testosteron" , w którym występują m. in. Borys Szyc, Tomasz Kot i Piotr Adamczyk. W ramach promocji, w wielu polskich miastach pojawiły się wielkie billboardy i plakaty prezentujące bohaterów filmu bez spodni. Przy okazji pojawiła się dyskusja, czy taka forma promocji filmu nie przekroczyła pewnych granic.

 • Weronika Rosati (29 l.) zaprotegowała Piotra Adamczyka (41 l.) u jednego z producentów za oceanem. Negocjacje zaowocowały sukcesem. Para zagra razem w amerykańskim filmie!

 • Adamczyk gwiazdą w Meksyku?

  Piotr Adamczyk żartuje, że w rodzinie ma samych "cywilów" - inżynierów oraz ekonomistów. Tylko on jest aktorem. Ale za to jakim zdolnym!

Wideo na temat: adamczyk reklama
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Święty interes

  "Wszyscy święci" polskiego kina wreszcie grzeszą... humorem! Adam Woronowicz i Piotr Adamczyk bawią do łez w "Świętym interesie" Macieja Wojtyszki, nawiązującym do najlepszych tradycji gatunku komedii prowincjonalnej spod znaku "Samych swoich", "Nie ma mocnych" i serii "U Pana Boga...". "Święty interes" to komediowa opowieść o dwóch braciach (Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz), którzy wracają do rodzinnej wsi na pogrzeb dawno niewidzianego ojca. Okazuje się, że w spadku odziedziczyli jedynie...

Dyskusje na temat: adamczyk reklama
 • Re: 5 powodów, dla których kochamy nienawidzić Cezarego Pazurę

  Dobry szanujacy sie aktor nie zeszmaci sie zadna reklama. Dziwne bo w koncu taki Kot, Adamczyk,Kondrat,Fronczewskii,Karolak,Kozuchowska,brodzik z Wilczkiem inni dali sie kupic wiekszosci bankow i sieci operatorow gdzie oklamuja i naciagaja widzow na produkty ktore pozniej okazuja sie zwyklym oszustwem!! Czy tak powinien postepowac aktor????? Oszukiwac ludzi dla kasy chociaz tak naprawde jej nie

 • Re: Piotr Adamczyk zagra w amerykańskim thrillerze?

  no i dobrze,bo nie można już patrzeć Adamczyk tu Adamczyk tam,to taka reklama,to taka,poszedł na aktora,żeby w reklamach grać?cos mało ambicjonalne i te reklamy i jego podejście do życia.

 • Re: Polskie hity na wiosnę 2014

  Czy naprawde nie ma w Polsce innych aktorów tylko ciągle Karolak,Adamczyk , Kuna .Reklama Adamczyk, serial Adamczyk, kino Adamczyk. Prawie to samo z pozostałymi do znudzenia.Rzygac sie chce już od patrzenia na te twarze

 • Re: Serialowa wiosna w TVN

  Z całym szacunkiem dla pana Adamczyka,ale jak tak dalej będzie pracował,nie dożyje emerytury,zejdzie na zawał, Lekarze mu nie pomogą.Boje się otwierać lodówki,w obawie że mi pan Adamczyk stamtąd wyskoczy.Czy ten skądinąd dobry aktor,nie bierze zbyt dużo na swoje barki?,reklama,teatr,seriale i celebrytowanie,wykończy się nam boroczek,i przy okazji nas...