• Informacje na temat:

  adamczyk samochód

Artykuły na temat: adamczyk samochód
 • Adamczyk: Zlinczować reżysera!

  ...- Komedia wymaga lekkości i swobody. Kiedy kręciliśmy "Święty interes" i reżyser kazał nam się skupiać, to chcieliśmy go zlinczować - uważa Piotr Adamczyk, który w nowym filmie Macieja Wojtyszki przechodzi transformację od świętego - do grzesznika.

 • Przerdzewiały maluch Piotra Adamczyka

  Kiedyś Piotr Adamczyk jeździł po Warszawie strzelającym z gaźnika maluchem, teraz ma do dyspozycji luksusowe auto za 260 tys. złotych. Swój pierwszy samochód, choć psuł mu się nieustannie, aktor wspomina jednak z sentymentem. Zapalał go kijem od szczotki, w mrozy wynosił jego akumulator do domu.

 • Adamczyk powraca jako Zygzak McQueen

  Do sieci trafił właśnie drugi zwiastun "Aut 2" w polskiej wersji językowej. Po raz pierwszy słyszymy w nim głosy dubbingujących gwiazd - m.in. Piotra Adamczyka i Witolda Pyrkosza.

 • Co łączy Adamczyka i Rosati?

  Informacje o tym, że Piotr Adamczyk i Weronika Rosati być może są parą, zaskoczyły wszystkich. Aktorzy jednak ewidentnie coś do siebie czują i są na to dowody!

 • Piotr Adamczyk: Nie jestem człowiekiem, który lubi intrygować

  Znakomity aktor, człowiek skromny, lubiący pomagać. Grywał tych złych (Lars Rainer w "Czasie honoru") i tych naprawdę dobrych (Jan Paweł II w "Karolu..."). Piotr Adamczyk opowiada o świętach, komedii "Słaba płeć?" i planach na nowy rok.

 • Adamczyk wciąż ma pierwsze, Dygant lubi duże

  Wszyscy oni mają długoletnie, choć jakże odmienne doświadczenia z motoryzacją. Piotr Adamczyk (Zygzak McQueen) nie lubi rozstawać się ze swoimi pojazdami. - Sprzedaż samochodu, który służył wiele lat, jest jakąś rozłąką, jakimś bólem - mówi. - Zostawiłem sobie pierwszy samochód, mimo że nikt nim nie jeździ; stoi w garażu - zdradza aktor, który na co dzień używa czerwonego volvo. - Nazywam je...

 • Piotr Adamczyk: Był Żyrafą i Zającem, teraz został Miśkiem

  Piotr Adamczyk opowiada o swojej postaci w komediowej animacji "Miśków 2-óch w Nowym Jorku".

 • Adamczyk "Wkręcony" przez Wereśniaka

  Piotr Adamczyk zagrał główną rolę w najnowszym filmie Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Tym razem aktor wcielił się w Ślązaka, który został pomylony z kimś innym...

 • Adamczyk gwiazdą w Meksyku?

  Piotr Adamczyk żartuje, że w rodzinie ma samych "cywilów" - inżynierów oraz ekonomistów. Tylko on jest aktorem. Ale za to jakim zdolnym!

 • "Wkręceni": Adamczyk udaje Niemca

  Piotr Adamczyk udający Niemca? Dystrybutor filmu "Wkręceni" udostępnił zwiastun najnowszej komedii Piotra Wereśniaka. Obraz trafi na ekrany kin 10 stycznia 2014.

Dyskusje na temat: adamczyk samochód
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Pan Adamczyk był bardzo smieszny w "Nie kłam kochanie", ale już nie chciało się wierzyć, że ona się w nim zakochała. Ona była dużo młodsza i wiedziała, że on ma ciągle z nowa kobieta romanse. To chyba że na samochód poleciała. Na Karola to lepiej wybrac pana Bobka, bo on jest młodszy i ładniejszy