• Informacje na temat:

  adamczyk w reklamie

Artykuły na temat: adamczyk w reklamie
 • Basia Kurdej-Szatan i Piotr Adamczyk: Kulisy zaskakującej przyjaźni

  Gdyby Basia Kurdej-Szatan (32 l.) i Piotr Adamczyk (45 l.) spotkali się kilka lat wcześniej, prawdopodobnie byliby dziś parą.

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Aktorzy w reklamach: Kondrat, Adamczyk, Żmijewski, Lipowska, Gajos, Linda

  Polecają towarzystwa emerytalne, usługi bankowe, środki czystości, kosmetyki i artykuły spożywcze. Wzbudzają mieszane uczucia publiczności. Jedni im sekundują, inni krytykują. Jednak dobry aktor zagra wszystko.

 • Adamczyk gwiazdą w Meksyku?

  Piotr Adamczyk żartuje, że w rodzinie ma samych "cywilów" - inżynierów oraz ekonomistów. Tylko on jest aktorem. Ale za to jakim zdolnym!

 • Rosati zamieszkała z Adamczykiem i zmieniła status na "związana"

  Weronika Rosati (29 l.) oficjalnie przyznała się do związku z Piotrem Adamczykiem (41 l.)?

 • Adamczyk w horrorze po rosyjsku

  Piotr Adamczyk wystąpi w polskim filmie, realizowanym wyłącznie w języku rosyjskim. 7 maja na dalekiej Syberii rozpoczęły się zdjęcia do horroru "Czeluskin 2".

 • Weronika Rosati zarobiła fortunę na reklamie perfum!

  ...rehabilitacja przynosi już pierwsze efekty. "Nie mam zamiaru ukrywać, że nie było to zwykłe złamanie" - przyznała w jednym z wywiadów. Z kontraktu reklamowego ukochanej cieszy się Piotr Adamczyk. Wciąż...

 • Znany aktor kupił auto za 250 tys.

  Piotr Adamczyk ("Karol - człowiek, który został papieżem", "Lejdis") w ostatnim czasie praktycznie nie schodzi z planu filmowego. W związku z tym rośnie jego dorobek aktorski, a także liczba zer na bankowym koncie. Część z nich postanowił w końcu wydać i kupił samochód za 250 tys. złotych.

 • Publiczność nie akceptuje starzejącego się Adamczyka?

  Piotr Adamczyk (42 l.) serialowi "Sama słodycz" miał zagwarantować sukces. Ale jest ojcem porażki! Dlaczego wielbicielki odwróciły się od gwiazdora, dla którego wcześniej traciły głowy?

 • Aktorzy w reklamach

  Polecają towarzystwa emerytalne, usługi bankowe, środki czystości, kosmetyki i artykuły spożywcze. Wzbudzają mieszane uczucia publiczności. Jedni im sekundują, inni krytykują. Jednak dobry aktor zagra wszystko.

Wideo na temat: adamczyk w reklamie
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Święty interes

  "Wszyscy święci" polskiego kina wreszcie grzeszą... humorem! Adam Woronowicz i Piotr Adamczyk bawią do łez w "Świętym interesie" Macieja Wojtyszki, nawiązującym do najlepszych tradycji gatunku komedii prowincjonalnej spod znaku "Samych swoich", "Nie ma mocnych" i serii "U Pana Boga...". "Święty interes" to komediowa opowieść o dwóch braciach (Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz), którzy wracają do rodzinnej wsi na pogrzeb dawno niewidzianego ojca. Okazuje się, że w spadku odziedziczyli jedynie...

Dyskusje na temat: adamczyk w reklamie