• Informacje na temat:

  adamek tomasz

Artykuły na temat: adamek tomasz
 • Przerażające słowa Tomasza Adamka u Wojewódzkiego!

  Tomasz Adamek (40 l.) kolejny raz pokazał swoją "prawdziwą twarz". Jego niektóre poglądy są zatrważające...

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • Tomasz Adamek: Geje i lesbijki to są wypaczenia, a Anna Grodzka to nie kobieta

  Tomasz Adamek (37 l.) wypowiedział się na temat osób homoseksualnych i transseksualistów. Chce ich namówić do nawrócenia.

 • Tomasz Adamek, szczypiorniści i hip hop

  Dziś (4 lutego) do sprzedaży trafia płyta "Pamiętaj" hiphopowego twórcy o pseudonimie Funky Polak. Tytułowy utwór towarzyszy znanym sportowcom: bokserowi Tomaszowi Adamkowi i reprezentacji Polski w piłce ręcznej.

 • "Adamek to dla mnie wzór mężczyzny"

  Polaków, nie ma jednak powodów do zazdrości. Pieńkowska wybrnęła bowiem z sytuacji nadzwyczaj dyplomatycznie, stwierdzając, że "dla niej Tomasz Adamek jest absolutnym wzorem mężczyzny", a "gdyby miała zrobić osobisty ranking, to oprócz jej męża, Tomasz byłby w nim bardzo wysoko". Czym Adamek mógł urzec Pieńkowską? Jak pisze "Na żywo", Adamek to skromny chłopak z Gilowic i lokalny aktywista, który...

 • Kolejna nagroda dla Macieja Adamka

  Film "I nie opuszczę cię aż do śmierci" Macieja Adamka zdobył Grand Prix dla najlepszego filmu na Paernu International Film Festival w Estonii. Jest to kolejne wyróżnienie dla tego obrazu na międzynarodowym festiwalu.

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk o gejach i lesbijkach

  Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (33 l.) nie ma tak negatywnego zdania na temat gejów i lesbijek co Tomasz Adamek, ale nie jest też w stu procentach tolerancyjny.

 • Film "I nie opuszczę cię aż do śmierci" Macieja Adamka otrzymał nagrodę główną w kategorii najlepszego krótkiego filmu dokumentalnego na Dahlonega International Film Festival w Atlancie, w Stanach Zjednoczonych. Adamka uhonorowano także nagrodą dla najlepszego reżysera krótkiego filmu dokumentalnego.

 • Dariusz Michalczewski jedzie po Adamku!

  Pięściarz Tomasz Adamek (37 l.) ogłosił ostatnio, że zamierza wystartować w wyborach do Europarlamentu - będzie jedynką na śląskiej liście Solidarnej Polski. Pytany o plany, podkreślił, że chce zrobić porządek z homoseksualistami i Anną Grodzką. Za tę wypowiedź boksera krytykuje jego kolega po fachu Dariusz Michalczewski.

 • Ile osób oglądało walkę Adamka?

  Ponad 777 tys. widzów śledziło na żywo zwycięską walkę Tomasza Adamka z Amerykaninem Michaelem Grantem na antenie telewizji Polsat i Polsat Sport.

Wideo na temat: adamek tomasz
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

Dyskusje na temat: adamek tomasz
 • Re: Tomasz Karolak stara się schudnąć

  Tomek przez 8 godzin startował w Suszu w triatlonie. Pełny mój szacun. 1900 pływania, 90km rower i 21km bieg. Sami spróbujcie. Ja tam byłem i widziałem. Adamek rzeczywiście odpadł ale był upał. Też szacun.