• Informacje na temat:

  adamik kasia

Artykuły na temat: adamik kasia
 • Kasia Adamik wyreżyseruje film na podstawie opowiadania Olgi Tokarczuk

  Powstanie film "Zima pod znakiem wrony" inspirowany opowiadaniem Olgi Tokarczuk "Profesor Andrews w Warszawie". Obraz wyreżyseruje Kasia Adamik, a autorką scenariusza jest Sandra Buchta - poinformował w piątek Instytut Książki.

 • "Absentia": Katarzyna Adamik i Greg Zgliński reżyserami trzeciego sezonu

  W Sofii w Bułgarii powstaje trzeci sezon serialu "Absentia". Za reżyserię odpowiedzialni są: Katarzyna Adamik i Greg Zgliński.

 • Kasia Adamik bierze się za Janosika

  W lutym informowaliśmy, że Agnieszka Holland wraz ze swą córką Kasią Adamik przygotowuje się do wspólnego filmu o Janosiku. Kilka dni temu Kasia Adamik przeprowadziła w Warszawie pierwszy casting do filmu szukając odtwórców głównych ról - Janosika i Uhorcika.

 • Kasia Adamik o filmie inspirowanym "Amokiem"

  Obsesja, balansowanie na granicy dobra i zła, dążenie do sławy za wszelką cenę - m.in. o tym opowie nowy film Kasi Adamik, inspirowany historią Krystiana Bali i oparty w części na jego książce "Amok". Zdjęcia zaczną się na przełomie 2015 i 2016 r. - informuje reżyserka.

 • Koniec zdjęć do filmu "Amok" w reżyserii Kasi Adamik

  ...22 czerwca padł ostatni klaps na planie filmu „Amok” – ekranizacji kontrowersyjnej historii morderstwa, opisanego na kartach powieści. „Amok” – najnowszy film Kasi Adamik, według scenariusza Richarda Karpala, powstał na podstawie głośnej książki Krystiana Bali pod tym samym tytułem. Aktualnie Bala odsiaduje wyrok za zabójstwo. W wydanej w 2003 roku książce „Amok” skazany opisał zbrodnię bardzo...

 • Kasia Adamik o serialu "Wataha"

  Sześcioodcinkowy serial wyreżyserowali Michał Gazda oraz Kasia Adamik. Serial "Wataha" to obyczajowo-sensacyjna opowieść o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę na wschodniej(...) będą chciały robić tak samo oryginalne i ambitne rzeczy - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Kasia Adamik, reżyserka dwóch ostatnich odcinków serialu. Zdjęcia do serialu powstawały...

 • "Wataha": Borys Szyc w trzecim sezonie serialu HBO

  Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu HBO "Wataha", który reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko. Zdjęcia potrwają do czerwca.

 • Netflix: W Lublinie ruszyły zdjęcia do serialu Agnieszki Holland

  Pierwszy polskojęzyczny serial oryginalny produkowany dla serwisu Netflix ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Zajmą się nim Agnieszka Holland i Kasia Adamik.

 • Orły 2018: Znamy nominowanych

  ..."Cicha noc" Piotra Domalewskiego, "Pokot" Agnieszki Holland i Kasi Adamik oraz "Twój Vincent" Doroty Kobieli i Hugh Welchmana znalazły się wśród filmów nominowanych w głównych kategoriach do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018.

 • Siedem nowojorskich premier na Festiwalu Filmów Polskich

  Siedem nowojorskich premier polskich reżyserów zaprezentuje w maju Nowojorski Festiwal Filmów Polskich (NYPFF). Pośród gości imprezy będą m.in. reżyserki Kasia Adamik i Joanna Kos-Krauze oraz aktorki Jowita Budnik i Eliane Umuhire.

Zdjęcia na temat: adamik kasia
Wideo na temat: adamik kasia
 • "Wataha", sezon 3 - teaser serialu

  Premiera trzeciego sezonu polskiego serialu HBO Europe "Wataha" została zaplanowana na jesień tego roku. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. W rolach głównych występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska.

Dyskusje na temat: adamik kasia