• Informacje na temat:

  adele ma chłopaka z polski

Artykuły na temat: adele ma chłopaka z polski
 • "Życie Adeli": Pierwszy pocałunek

  W internecie pojawił się fragment filmu "Życie Adeli", w którym znalazła się scena pocałunku głównych bohaterek, granych przez 19-letnią Adele Exarchopoulos i 28-letnią Leę Seydoux.

 • "The Voice of Poland": Beata Spychalska kolejną polską Adele?

  Beata Spychalska zachwycająca trenerów wykonaniem przeboju Adele oraz na co dzień śpiewający w zespole metalowym Tomasz Treszczyński, to uczestnicy, których występy najmocniej trafiły w gusta trenerów "The Voice of Poland".

 • "Życie Adeli" jesienią w polskich kinach

  Firma Gutek Film, polski dystrybutor filmu "Życie Adeli", wprowadzi zwycięzcę Złotej Palmy do polskich kin jesienią 2013 roku.

 • "Życie Adeli": Lesbijskie love story

  Dystrybutor "Życia Adeli" w reżyserii Abdellatifa Kechiche'a zaprezentował polski zwiastun laureata tegorocznej Złotej Palmy. Obraz trafi na ekrany polskich kin 18 października.

 • "Życie Adeli": Odkryła w sobie kobietę

  ...identyfikować, (...) bez względu na to, czy jest hetero czy homoseksualny". Polski dystrybutor "Życia Adeli", firma Gutek Film, zwraca uwagę, że obraz Kechiche'a "stał się głośny na całym świecie także za(...) jednocześnie ich szczerość i piękno". Aktorki Lea Seydoux i Adele Exarchopoulos, które zagrały w filmie główne role, dostały za nie w Cannes nagrody. Historia zaczyna się, gdy tytułowa bohaterka ma 15 lat...

 • Najlepsze francuskie filmy roku

  Ten rok był wyjątkowo udany dla francuskiej kinematografii, która za swe produkcje zdobywa coraz więcej nagród na międzynarodowych festiwalach. Zdaniem krytyków, jednym z najlepszych francuskich filmów tego roku jest "Życie Adeli: Rozdział 1 i 2", który można od niedawna oglądać także na ekranach polskich kin.

 • Laureat Złotej Palmy otworzy Nowe Horyzonty

  ...festiwal przypomni m.in. "Wielki błękit" (1988). Bohaterem specjalnej retrospektywy będzie Walerian Borowczyk (1923-2006), "jeden z najważniejszych eksperymentatorów w polskim kinie, autor filmów(...) miały swoje polskie premiery. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj...

 • Ta okropna nowoczesność. Wywiad z Anitą Lipnicką

  Anita Lipnicka nie lubi rozmawiać o Varius Manx, za to bardzo chętnie wychwala młodych polskich artystów. Stara się trzymać z dala od nowoczesności - wciąż nie opanowała sztuki dodawania załączników do maili - a zwłaszcza z dala muzyki elektronicznej. Swoją nową płytą uprzedziła... Adele.

 • "To ja jestem złą osobą"

  .... Ale być może po letnich festiwalach, podczas jesiennej części tournee... Tak naprawdę nikt nas jeszcze do Polski nie zapraszał, więc teraz zwracam się z apelem do organizatorów koncertów w waszych...

 • Romantyczne oświadczyny na koncercie Il Divo

  ...od utworu "Hola" - hiszpańskiej wersji wielkiego hitu Adele "Hello" ( sprawdź! ). Zaraz po nim nastąpił inny przebój sprzed lat - "Regresa a mi" ( posłuchaj! ), czyli "Unbreak My Heart(...) specjalnie dla Ursa Bühlera "Happy Birthday", a następnie polskie "Sto lat", ponieważ wokalista dzień wcześniej obchodził urodziny. Fani nie mogli więc przegapić takiej okazji na uczczenie jubilata...