• Informacje na temat:

  adele piosenkarka

Artykuły na temat: adele piosenkarka
 • Adele sprzedała posiadłość. Straciła ponad milion dolarów

  Piosenkarka Adele wystawiła na sprzedaż dom, który dzieliła ze swoim byłym mężem, Simonem Koneckim.

 • Adele zdradziła, że schudła już 50 kilogramów

  Powodem niepokoju fanów stały się zdjęcia Adele z wakacji na Karaibach. Po kobiecie o pełnych kształtach nie ma już śladu. 31-letnia piosenkarka jest przeraźliwie chuda, do tego wygląda na wyczerpaną, a na jej pociągłej twarzy zaczynają rysować się pierwsze zmarszczki. Sama Adele nie daje znać po sobie, żeby czuła się niekomfortowo. Wręcz przeciwnie. "Jestem pełna energii! Czuję się...

 • Adele pokazała nowe zdjęcie. Trudno ją rozpoznać!

  ...5 maja Adele obchodziła urodziny. W poście na Instagramie podziękowała fanom za życzenia. Jednak to nie to przykuło uwagę jej sympatyków.

 • Adele zmieniła się nie do poznania. Pokazała nowe zdjęcie

  Adele pochwaliła się nowym zdjęciem. Choć początkowo fani byli zaniepokojeni jej stanem, teraz nie mogą wyjść z podziwu po jej metamorfozie.

 • Adele przeszła sporą metamorfozę. Czarowała na imprezie Drake'a

  ...31-letnia Adele była jedną z gwiazd na urodzinowej imprezie Drake’a, a media natychmiast dostrzegły, że wokalistka mocno schudła. Co słychać u popularnej wokalistki?

 • Aktorski debiut Adele

  Brytyjska piosenkarka Adele przygotowuje się do kinowego debiutu. Artystka wystąpi obok Colina Firtha i Michaela Caine'a w szpiegowskim filmie "The Secret Service".

 • Adele ulubienicą gejów

  Brytyjska piosenkarka Adele została doceniona przez mniejszości seksualne.

 • Adele choruje od kilku tygodni

  Adele od kilku tygodni walczy z chorobą będąc w trasie koncertowej Adele Live 2016.

 • Adele i Jennifer Lawrence podczas szalonej imprezy w gejowskim klubie

  Wokalistka Adele i jej przyjaciółka - aktorka Jennifer Lawrence, zostały zauważone na wspólnej, szalonej imprezie w jednym z gejowskich klubów w Nowym Jorku. Panie doskonale się bawiły, co pokazują nagrania z tego wieczoru. Gwiazdy brały m.in. udział w konkursie picia, a Adele pokazała, że potrafi w niewybredny sposób się wyrażać.

 • Aktorski debiut Adele

  Brytyjska piosenkarka Adele przygotowuje się do kinowego debiutu. Artystka wystąpi obok Colina Firtha i Michaela Caine'a w szpiegowskim filmie "The Secret Service".

Zdjęcia na temat: adele piosenkarka
Wideo na temat: adele piosenkarka
 • Adele poruszona zamachem w Orlando!

  Adele zadedykowała swój koncert w Antwerpii wszystkim obecnym w klubie gejowskim Pulse w momencie niedawnego zamachu w Orlando. "Społeczność LGBT jest dla mnie jak bratnia dusza, od kiedy byłam naprawdę młoda, dlatego jestem tym poruszona" - mówiła przez łzy piosenkarka. W zamachu zginęło ponad 50 niewinnych osób. Kondolencje dla rodzin zabitych płyną z całego świata! (STORYFUL/x-news)

 • Kinga Zawodnik: Skoro Adelka tak dużo schudła, to może mi też się uda

  Prowadząca program „Dieta czy cud?” w TVN Style podkreśla, że niedawno zyskała dodatkową motywację do odchudzania. Zachwyciła ją bowiem metamorfoza Adele i spektakularny efekt diety, jaką zastosowała piosenkarka. Postanowiła więc wypróbować na sobie ten efekt odżywiania. To jednak nie lada wyzwanie, ponieważ głównym składnikiem sirtfood są zielone koktajle, a ona akurat za zielonymi warzywami nie