• Informacje na temat:

  adele polski chlopak

Artykuły na temat: adele polski chlopak
 • Grzeszczak: Nie potrafię nasycić się sukcesem

  Kim jest piosenkarka, której płyty sprzedają się w Polsce lepiej niż krążki Adele czy Björk? Sylwia prawie nie udziela wywiadów, ale dla SHOW zrobiła wyjątek.​

 • Ed Sheeran dziś w Warszawie. "Hobbit" zaprowadził go na szczyt

  Dzięki piosence "I See Fire" z filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" niezbyt urodziwy rudzielec Ed Sheeran stał się gwiazdą światowej wielkości. W piątek 13 lutego po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce - w hali Torwar w Warszawie.

 • Edyta Górniak boi się rozłąki z synem!

  ...i perkusji. Potrafi też śpiewać, co udowodnił wykonując na zakończenie roku przebój Adele „Hello”, czym wzruszył mamę do łez. Oświadczył też, że zamierza uczyć się w USA. "Chciałby studiować w nowojorskiej szkole muzycznej Juilliard School" – zdradza koleżanka gwiazdy.  Dla Edyty staje się jasne, że wyjazd Allana z Polski jest nieunikniony. Na razie jednak postanowiła nie poruszać tego tematu tylko...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Ścibakówna jako... czarny charakter!

  Beatę Ścibakówną, czyli Irenę Grabowską z "Linii życia", która na co dzień występuje na scenie Teatru Narodowego, od soboty można spotkać w Teatrze Syrena. W spektaklu "Trener życia" aktorka wciela się w bezwzględną szefową.

 • "Życie Adeli": Odkryła w sobie kobietę

  Nagrodzony tegoroczną Złotą Palmą w Cannes francuski obraz "Życie Adeli: Rozdział 1 i 2" w reż. Abdellatifa Kechiche'a trafi w piątek, 18 października, do kin w Polsce. Historię miłosną, której bohaterkami są dwie dziewczyny, jury w Cannes nazwało "absolutnym filmowym arcydziełem".

 • Laureat Złotej Palmy otworzy Nowe Horyzonty

  13. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty zainauguruje pokaz nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes "Życia Adeli - Rozdział 1 i 2" Abdellatifa Kechiche'a.

 • "Wielki Liberace": Queerowy papież amerykańskiej estrady

  Najnowszy film Stevena Soderbergha pokazywany był w konkursie głównym na tegorocznym festiwalu w Cannes. Niestety, jury pod przewodnictwem Stevena Spielberga nie doceniło historii Władzia Liberace'a i postanowiło uhonorować Złotą Palmą "Życie Adeli" Abdellatifa Kechiche'a.

 • Ta okropna nowoczesność. Wywiad z Anitą Lipnicką

  Anita Lipnicka nie lubi rozmawiać o Varius Manx, za to bardzo chętnie wychwala młodych polskich artystów. Stara się trzymać z dala od nowoczesności - wciąż nie opanowała sztuki dodawania załączników do maili - a zwłaszcza z dala muzyki elektronicznej. Swoją nową płytą uprzedziła... Adele.

 • "To ja jestem złą osobą"

  W 2006 roku grupa Within Temptation otrzymała nagrodę World Music Award dla najlepiej sprzedającego się holenderskiego wykonawcy. Są spore szanse, że za sprawą płyty "The Heart Of Everything" (premiera 12 marca 2007 roku) grupa jeszcze umocni swoją pozycję na muzycznej scenie. Wobec milczenia grupy Nightwish formacja dowodzona przez seksowną wokalistkę Sharon den Adel i gitarzystę Roberta Westerholta bez problemu może zdominować scenę symfonicznego metalu. - Komponowaliśmy i nagrywaliśmy z...

Wideo na temat: adele polski chlopak
 • Życie Adeli

  Opowieść zaczyna się, kiedy tytułowa bohaterka ma 15 lat i jest w liceum. Przeżywa pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, miłosne rozczarowanie. Jedna rzecz nie ulega dla niej wątpliwości: dziewczyny chodzą z chłopakami. Jej życie zmienia się jednak na zawsze, gdy pewnego razu spotyka Emmę, młodą kobietę o niebieskich włosach. To właśnie dzięki niej Adela odkryje swoje pragnienia i kobietę w sobie. Na oczach widzów Adela dojrzewa, poszukuje swojej życiowej drogi, gubi ją i znowu odnajduje......

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...