• Informacje na temat:

  adlon

Artykuły na temat: adlon
 • Tajemnice hotelu Adlon

  Rok 1904. Lorenz Adlon rozpoczyna w Berlinie budowę nowoczesnego hotelu. Dzięki wsparciu cesarza i kredytom zamożnych przyjaciół udaje mu się szybko ukończyć...

 • Znaczki z Hepburn. Ale cena!

  Arkusz dziesięciu niezwykle rzadkich znaczków pocztowych z wizerunkiem palącej papierosa Audrey Hepburn (1929-1993), sprzedano na aukcji dobroczynnej w Berlinie za 430 tysięcy euro.

 • Tajemnice hotelu Adlon

  .... Po śmierci swojej żony przyjeżdża do niej Julian. Cała rodzina spotyka się w Berlinie w 1997 roku, na uroczystości otwarcia nowego hotelu Adlon.

 • Uwiedzie pisarza-hedonistę

  Meagan Good ("Nieodebrane połączenie", "Nienarodzony") podpisała kontrakt ze stacją Showtime na udział w piątym sezonie serialu "Californication".

 • Tajemnice hotelu Adlon

  Julian trafia do obozu. Sonia odwiedza go i informuje, że spodziewa się dziecka. Ministerstwo Spraw Zagranicznych III Rzeszy rezerwuje pomieszczenia w...

 • Nie tylko seks go kręci...

  Na planie "Californication" panuje niesamowicie radosna atmosfera, gdy pieczę nad odcinkiem sprawuje sam David Duchovny.

 • Tajemnice hotelu Adlon

  Sonia robi szybką karierę w radiu. Julian żeni się z aktorką filmową Tamarą Lieberkoff. W Berlinie pojawia się Sebastian, brat byłego narzeczonego Almy....

 • Kinoterapia najlepsza latem

  Lato stwarza idealne warunki do zdobywania nowych doświadczeń, również filmowych. Orzeźwiający Pakiet Letni to cykl filmowy, zachęcający do przekraczania granic codziennej rutyny, do poszukiwań i zabawy.

 • Tajemnice hotelu Adlon

  Ottilie nie radzi sobie z bólem po śmierci męża i popełnia samobójstwo. Alma przyjeżdża na pogrzeb ojca. Przy tej okazji dochodzi do jej pojednania z córką, Sonią. Kobieta zamierza zabrać ją do Ameryki. Ta jednak postanawia zamieszkać w Adlonie. Louis wiąże się z Heddą wbrew protestom ojca. Na balu maskowym w hotelu Sonia poznaje pianistę z hotelowej orkiestry, Juliana. Tej samej nocy pod kołami...

 • Ich tata odszedł 5 lat temu: Jak radzą sobie dzieci Michaela Jacksona?

  Być może dla większości był Królem Popu i największą gwiazdą muzycznego show-biznesu. Ci, którzy jednak znali go bliżej, podkreślali jedno: dla Michaela Jacksona najważniejsze zawsze były dzieci - córka Paris oraz synowie Prince Michael i młodszy Prince Michael II zwany pieszczotliwie Blanketem. A jak sieroty po artyście radzą sobie pięć lat po tragicznej śmierci ukochanego taty?

Zdjęcia na temat: adlon
Wideo na temat: adlon
 • "Lepsze życie": Zmagania Pameli Adlon

  Pamela Adlon, znana z serialu Californication, wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek – Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

Dyskusje na temat: adlon