• Informacje na temat:

  adoptowali dziecko

Artykuły na temat: adoptowali dziecko
 • Sia zaskoczyła wyznaniem. Zdradziła, że adoptowała dziecko

  Sia - autorka przeboju "Chandelier" - przyznała w wywiadzie dla "GQ", że ma adoptowanego syna.

 • Zwycięzcy "Love Island" adoptowali dwójkę dzieci

  ...szkolne i podstawowe środki do życia. Teraz z Polski będą pieniężnie wspierać ich edukację. "Zaczarowani tą energią zaadoptowaliśmy dwójka brzdąców. Dziewczynka Keddy ma 6 lat, a chłopiec Serigne...

 • Kożuchowska adoptuje dziecko

  Serialowa Hanka Mostowiak, którą gra Małgorzata Kożuchowska, właśnie otrzymała zgodę dyrektorki domu dziecka na adopcję drugiej pociechy. Aktorka prywatnie także marzy o adopcji.

 • Bullock adoptuje kolejne dziecko?

  Sandra Bullock rozpoczęła procedurę niezbędną do adopcji drugiego dziecka - poinformował magazyn "National Enquirer". W 2010 roku w takim samym trybie aktorka została matką trzyletniego obecnie Louisa.

 • Madonna adoptuje dziecko?

  Amerykańskie plotka rskie media donoszą, że wkrótce Madonna (48 l.) ponownie zostanie matką. Królowa popu razem z mężem Guy'em Ritchie (38 l.) rozważa bowiem adopcję niemowlęcia z Kalifornii.

 • Kylie adoptuje?

  ...zaczęła myśleć o szansach na dziecko. Czuje, że to może być właściwy czas. Ma w sobie wiele miłości do dania" - mówi znajomy wokalistki gazecie "The News Of The World". Zobacz teledyski Kylie Minogue na...

 • Madonna adoptowała bliźniaczki z Malawi

  Amerykańska wokalistka Madonna otrzymała zgodę na adopcję pochodzących z Malawi bliźniaczek - Estere i Stelle.

 • Lubert adoptuje dziecko z Chin?

  Znany z zespołów Virgin czy Video Tomek Lubert i jego przyjaciółka Justyna Tomańska chcą adoptować dziecko.

 • Ricky Martin adoptował trójkę dzieci

  Latynoski gwiazdor Ricky Martin od dawna zaangażowany jest w działalność charytatywną. Podczas ostatniej wizyty w Indiach wokalista przejął się losem tamtejszych "dzieci ulicy" i postanowił adoptować trójkę dziewczynek z sierocińca.

 • Madonna adoptowała roczne dziecko?

  Czyżby potwierdziły się informacje o tym, że Madonna (48 l.) adoptowała afrykańskie dziecko? Choć przedstawiciele wokalistki zgodnie zaprzeczają, w brytyjskim dzienniku "The Sun" pojawiły się zdjęcia Madonny trzymającej w nosidełku rocznego chłopca z Malawi oraz wypowiedzi jego ojca, który potwierdził, że David Banda został przez nią adoptowany.

Zdjęcia na temat: adoptowali dziecko
Wideo na temat: adoptowali dziecko
 • Charlize Theron adoptowała córkę!

  Zagraniczne media donoszą, że Charlize Theron po raz drugi została mamą! Po półrocznym procesie adopcyjnym, aktorka została prawnym opiekunem czarnoskórej August. Dziewczynka cierpi na poważną wadę serca, dlatego wymaga szczególnej opieki. Theron jest już mamą dla 3-letniego Jacksona, którego adoptowała w 2012 roku. W wielu wywiadach gwiazda przyznawała, że pragnie, aby jej syn miał rodzeństwo. Choć Charlize może mieć własne dzieci, aktorka woli zapewnić dom tym, które nie miały szczęścia w...

 • Jak wygląda sytuacja tęczowych rodzin w Polsce? Michał Piróg komentuje!

  Rodziny homoseksualne w Polsce nie mają żadnych konstytucyjnych praw. Nie mogą zawierać związków małżeńskich i adoptować dzieci. W "Dzień Dobry TVN" o trudnej sytuacji homoseksualistów w Polsce opowiedzieli: tancerz i choreograf Michał Piróg oraz reżyser dokumentu o parach homoseksualnych Bartosz Staszewski. Czy sądzą oni, że kiedyś władze naszego kraju uregulują ten problem? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Zwiastun 1185. odcinka "M jak miłość"

  adoptowała dziecko. Przy bistro nadal działa także sklep z dopalaczami. A mała Lenka znajduje obok śmietnika woreczek z "cukierkami"…

Dyskusje na temat: adoptowali dziecko
 • Re: "M jak miłość": Ewa znajdzie noworodka porzuconego w kościele!

  Znajomi adoptowali dziecko, tak siezdarza.Co w tym dziwnego.

 • Re: "Odwróceni. Ojcowie i córki": Recenzja pierwszego odcinka serialu

  blacha i sikora wyjechali do holandii, tam się ożenili i adoptowali kozę, tej kozie zrobili syna, a następnie temu synowi też zrobili dziecko, pod koniec przeszli na islam i pojechali wspólnie do niemiec się trochę rozerwać

 • Re: "Na Wspólnej": Hofferowie i... kolejne dziecko?

  fajnie by było jakby Kamil i Zuza adoptowali Tosię. ale z Ulą to będzie Ciężko. przeżyła traumę,bo tamci Rodzice ją odrzucali przez to,że ma Cukrzycę,potem wydało się oszustwo Zuzki i Została im odebrana. A teraz zafundują jej Kolejną rewolucję i znowu poczuje się odrzucona.

 • Re: "rodzinka.pl": Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę!

  , które szepczą sobie czułe słówka na ławce w parku. Nikogo nie dziwi widok dwóch dwóch mężczyzn, którzy adoptowali porzucone dziecko z domu dziecka i pokochali je jak własne. W Polsce nigdy tak nie

 • Re: "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  . Jedyne co nam potrzeba do pełni szczęścia to malutkiego dziecka.Co by się stało gdybyśmy adoptowali dziecko porzucone przez swoich kato_lickich rodziców - ja wolałbym być wychowany przez parę(...) stało gdybyśmy adoptowali małego chłopca? , ja tak samo wierzę, że bylibyśmy dla naszego syna dobrymi rodzicami.

 • Re: "Na Wspólnej": Trudna adopcja

  A co Ula ma do gadania w sprawie Tosi? Siedmiolatka,która nie zgadza się na to,żeby Rodzice adoptowali nowe dziecko? dla mnie to jest chore. jeżeli Ula boi się,że straci Zuzę i Kamila,to powinna im o tym powiedzieć,a nie wyżywać się na Tosi,bo to nie jest jej wina.

 • Re: "M jak miłość": Pierwszy kryzys u Magdy i Olka?

  Masakra z tym Olkiem...najpierw namawiał Magdę,żeby adoptowali dziecko,a teraz wielka scena zazdrości? poza tym on całymi dniami przebywa w szpitalu i też nie poświęca Madzi i Maćkowi zbyt wiele czasu. niech się chłop zdecyduje,a nie trzyma Maćka na dystans.

 • Re: "M jak miłość": Wieje arktycznym chłodem

  Olek zachowuje się jak mięczak. no,bo dlaczego chce wyjechać do Kuwejtu zamiast spędzać dużo czasu z Maćkiem? a do tego jest pazerny na uczucia Magdy tak,jakby mu nie zależało na Maćku,który potrzebuje kogoś,kto zastąpiłby mu ojca,a Olek wcale się nie stara nawiązać z nim kontaktu. przecież wcześniej lubił tego chłopca i sam zaproponował Magdzie,żeby adoptowali dziecko.

 • Re: Małgosia i Zosia: Wyjazd Małgosi najbard...

  Najpierw adoptowali dziecko a teraz go zostawia. Biedne dziecko drugi raz traci matkę.