• Informacje na temat:

  adoptują dziecko

Artykuły na temat: adoptują dziecko
 • "Klan": Ola i Rafał adoptują malucha z domu dziecka?

  Rafał (Marcin Kwaśny) zasugeruje Oli (Kaja Paschalska), że powinni zacząć poważnie myśleć o powiększeniu rodziny. - Nie jestem na to gotowa - powie mu żona, gdy zaproponuje, by... zaadoptowali dziecko.

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • "Przyjaciółki": Patrycja i Michał adoptują dziecko?

  Do Patrycji (Joanna Liszowska) dzwoni dyrektorka domu dziecka. Informuje ją, że razem z Michałem (Marcin Rogacewicz) mają duże szanse na adopcję czteromiesięcznej dziewczynki.

 • Cox i Arquette adoptują dziecko

  Curteney Cox ( "Krzyk" ) i jej mąż, aktor David Arquette ( "Szara strefa" ) postanowili adoptować dziecko. Decyzja zapadła trzy miesiące po urodzeniu ich córeczki Coco.

 • "Klan": Agata i Jacek adoptują małego uchodźcę z Syrii?

  Agata (Maria Niklińska) bardzo się ucieszy, gdy dyrektorka domu dziecka zaprosi ją i jej męża na spotkanie. - Ma dla nas propozycję! - powie Jackowi (Tomasz Bednarek), przekonana, że chodzi o dziecko, które mogliby adoptować.

 • Pitt i Aniston adoptują dziecko?

  Jeniffer Aniston ( serial "Przyjaciele" ) i Brad Pitt ( "Troja" ), słynna para holywoodzkich aktorów, mają zamiar adoptować dziecko. Już od dłuższego czasu starają się o potomka, ale wszystko wskazuje na to, że adopcja może być jedynym na to sposobem.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt adoptują sierotę z Syrii?!

  Czyżby liczna rodzina Angeliny Jolie (40 l.) i Brada Pitta (51 l.) miała się powiększyć? Zagraniczne media twierdzą, że para chce adoptować kolejne dziecko. Tym razem ma to być sierota z Syrii.

 • Kolejne gwiazdy adoptują?

  Scarlett Johansson i Ryan Reynolds chcą adoptować dziecko. Aktorka para, która pobrała się we wrześniu 2008 roku, marzy o daniu domu pokrzywdzonym przez los sierotom.

 • "Na Wspólnej": Czy adoptują dziecko?

  W nowym sezonie Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) wznowią swoje starania o dziecko. Tym razem Hofferowej uda się namówić męża na adopcję.

 • "Na Wspólnej": Hofferowie adoptują Tosię?

  Kiedy odnaleziony ojciec Tosi odmówi opieki nad córką, Kamil i Zuza rozważą adopcję dziewczynki...

Wideo na temat: adoptują dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

Dyskusje na temat: adoptują dziecko