• Informacje na temat:

  adrenalina praca serca

Artykuły na temat: adrenalina praca serca
 • Beata Tadla: Wielkie zmiany w jej życiu. Wakacje z Jankiem i... nowa praca?

  ...swoim redakcyjnym biurku, nie są w stanie zmiękczyć jej serca. Jarosław tak mocno ją zranił, że teraz nie będzie jej łatwo zaufać żadnemu mężczyźnie. Niemniej jednak dziennikarz nie traci nadziei, że...

 • Paranienormalni w amerykańskim stylu

  Staramy się łączyć dobrze znany nam świat kabaretowy z rozrywką telewizyjną - mówią Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Przygotowują też repertuar na nowy sezon show, który ruszy jesienią.

 • "Strażacy": ​Gorący finał serialu!

  Adrenalina i miłość - to mieszanka wybuchowa! Przed nami finał pierwszego sezonu "Strażaków" - produkcji, która okazała się największym tegorocznym sukcesem TVP1. Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • "Na dobre i na złe": Kolejna dawka adrenaliny

  Marek chce odejść z pracy, córka Piotra w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a Konica - po utracie dzieci - bliski szaleństwa. Zapraszamy na kolejny, 572. odcinek "Na dobre i na złe", po którym widzom od razu skoczy adrenalina!

 • "Stres, szczęście, adrenalina"

  Kasia Cerekwicka opowiada portalowi INTERIA.PL o festiwalu w Opolu, "Szansie na sukces", zespole Feel i telewizyjnych programach z udziałem gwiazd.

 • Zbigniew Zamachowski: Jestem spokojny do pewnego momentu

  ...życiu trema też panu towarzyszy? - Nie, nie jestem „tremiarzem”. Nie mam też w zwyczaju szukać sytuacji stresujących, nie pociąga mnie adrenalina. Jestem klasycznym introwertykiem. Najbardziej lubię(...) serca czy z obowiązku? - Nigdy nie należy wyzbywać się swojej tożsamości. Przynależę do tego miejsca i zawsze będę tam wracać. Teraz mam ciągle do kogo, bo w Brzezinach wciąż mieszka moja mama...

 • "Muzyka z serca i z jajami"

  Sabaton to szwedzki zespół prezentujący energetyczny, bitewny power metal. Ich muzyka świetnie sprawdza się na koncertach, o czym mogli przekonać się polscy fani na początku maja. Dwa występy w Polsce: w krakowskim klubie "Loch Ness" i warszawskiej "Progresji" pokazały, jak wielu metalowych maniaków wręcz szaleje za twórczością Sabaton. Jest to muzyka prosta i melodyjna, która mimo, że nie zdziała żadnej muzycznej rewolucji, na pewno zyska jeszcze wielu fanów. Bardzo ważny w tym zespole jest...

 • "Przyjaciółki": Przepis na miłość

  ...mu do prawdziwej miłości. Zakochanie to cudowny stan: adrenalina, motyle w brzuchu, przyszła wiosna, nagle wszystko mi się chce, a świat zrobił się piękny. To taki piękny "zajawiak", jak mawiają(...) żyć naprawdę. Eva: Miłość na całe życie to ciężka praca. Trzeba ją pielęgnować i chronić. Trzeba uważać, by nie zabić jej swoim ego i niepotrzebnymi konfliktami. Kiedy spotyka się dwoje ludzi...

 • Na co iść do kina?

  Od dziś w kinach wyczekiwana z napięciem kolejna część "Harry'ego Pottera"! Ale na naszych ekranach pojawi się też nie mniej wciągająca "Ślepa miłość" - opowieść o tym, jak kochają niewidomi. Oprócz tego druga część energetycznej "Adrenaliny" i nastrojowy włoski dramat "Cichy chaos".