• Informacje na temat:

  adrian z poznania

Artykuły na temat: adrian z poznania
 • Adrian Berkowicz w "Rolnik szuka żony": Marzę o dzieciach

  Pojawienie się Adriana (29 l.) w programie "Rolnik szuka żony" wywołało spore poruszenie. Geodeta z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, uprawiający kapustę, hodujący chryzantemy oraz interesujący się fotografią, szukał miłości na całe życie. I chyba udało mu się ją znaleźć. "Rewii" opowiada, jak wyobraża sobie przyszłość z Iloną i do czego udało mu się ją namówić.

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3" spodziewają się drugiego dziecka

  Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ponownie zostaną rodzicami.

 • "Lato w Prowansji": Płatny zabójca został dziadkiem

  Polski dystrybutor zaprezentował plakat komedii "Lato w Prowansji" z Jeanem Reno w roli głównej. Słynny francuski aktor wcieli się w rolę dziadka, który pokaże swoim wnukom jak wyglądają wakacje zorganizowane przez prawdziwego zawodowca. Film w kinach od 26 czerwca.

 • "Pierwszy" Łukasz z "M jak Miłość" nie do poznania!

  ...telewizyjnych ekranach w latach: 2000 - 2006.  Później w rolę najstarszego dziecka prawniczki wcielał się Adrian Żuchewicz, a od kilku sezonów w tej roli pojawia się Jakub Józefowicz. A jak wygląda dziś...

 • Internauci jednocześnie oglądają tv i surfują w sieci

  Przeciętny Polak ogląda telewizję więcej niż cztery godziny dziennie. Na niegasnącą popularność telewizji wpływają internauci. Trzech na czterech z nich każdego dnia korzysta także z tego medium. Branża reklamowa widzi szansę na rozwój rynku właśnie w multiscreeningu, czyli jednoczesnemu konsumowaniu przez użytkownika zarówno przekazu telewizyjnego, jak i internetowego.

 • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są już po ślubie?

  W mediach już od dawna plotkuje się o ślubie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Aktorską parę uczucie łączy zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym. Niedawno aktor dodał na Instagramie zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości.

 • Mural dla Robina Williamsa

  Wybitny aktor Robin Williams został bohaterem muralu w Nowym Jorku. Efren Andaluz postanowił oddać hołd hollywoodzkiemu gwiazdorowi, który w zeszłym roku popełnił samobójstwo.

 • Tygodnik donosi: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zamieszkali razem

  Związek aktorskiej pary – Mikołaja Roznerskiego (34 l.) i Adriana Kalskiej (32 l.) - wszedł w kolejny etap. Zakochani niedawno postanowili razem zamieszkać.

 • Piotr Cyrwus: Zdarza mi się grać charytatywnie

  Piotr Cyrwus lubi angażować się w projekty początkujących filmowców lub niskobudżetowe produkcje. Aktor przyznaje, że kino traktuje jako uzupełnienie pracy w teatrze, która jest dla niego najważniejszym zajęciem.

Zdjęcia na temat: adrian z poznania
Wideo na temat: adrian z poznania
 • "Pułapka": Skupiamy się na psychologii bohaterów - mówi Adrian Panek

  W drugim sezonie naprawdę poznamy bohaterów seriali. Jak mówi reżyser nowej serii, Adrian Panek, teraz bardziej skupiono się na psychologii postaci, mrocznych zakątkach ich duszy, zagadkach przeszłości. Co jeszcze zdradził? Zobaczcie!

 • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – razem w życiu i na planie

  Kinga Burzyńska spotkała się z Adrianą Kalską i Mikołajem Roznerskim, którzy oprócz tego, że grają razem w spektaklu, również prywatnie są parą. Jak im się pracuje? Aktorzy opowiedzieli jak się poznali. Czy starają się zostawiać życie zawodowe przed drzwiami do domu? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "M jak miłość": Za co aktorzy kochają serial?

  – dodaje. Adriana Kalska, grająca w „M jak miłość” Izę, zdradziła, że nawet nie śniła jej się rola w tak popularnej telenoweli. - Nigdy nie myślałam, że zagram w tym serialu. Nawet nie myślałam, że