• Informacje na temat:

  adrianna biedrzynska aktorka

Artykuły na temat: adrianna biedrzynska aktorka
 • Adrianna Biedrzyńska zadziwiła wszystkich! Tylko najbliżsi o tym wiedzieli!

  Adrianna Biedrzyńska (57 l.) ma niecodzienne hobby...

 • Adrianna Biedrzyńska walczy z guzem mózgu

  Adrianna Biedrzyńska, znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia", walczy z guzem mózgu. O swoich problemach zdrowotnych 52-letnia aktorka poinformowła za pośrednictwem Facebooka.

 • Adrianna Biedrzyńska (52 l.) stała się ostatnio bohaterką "skandalu", gdy jeden z tabloidów podał, że wyrzekła się córki Michaliny i zażądała od niej zwrotu pieniędzy. Co na to sama zainteresowana?

 • Adrianna Biedrzyńska wraca do kina

  Trwają zdjęcia do filmu "Nie myśl o tym" w reżyserii Michała Węgrzyna. Za kamerą stanął jego brat, Wojtek. Obraz jest również powrotem na duży ekran Adrianny Biedrzyńskiej.

 • "Barwy szczęścia": Adrianna Biedrzyńska żyła z wyrokiem śmierci... Planowała własny pogrzeb!

  Adrianna Biedrzyńska, czyli Małgorzata z „Barw szczęścia”, codziennie dziękuje opatrzności za to, że wyrwała ją ze szponów śmierci i podarowała drugie życie. Kilka lat temu aktorka dowiedziała się, że ma raka mózgu. Lekarze nie dawali jej szans... - Wygrałam, choć przy pierwszej diagnozie usłyszałam, że mam tylko trzy miesiące – wspomina.

 • Biedrzyńska na popowo

  Najprawdopodobniej już w kwietniu ukaże się płyta Adrianny Biedrzyńskiej, na której znana polska aktorka zadebiutuje w repertuarze pop. Na albumie zatytułowanym "Ada Biedrzyńska - Debiut" pojawi się być może jednak kompozycja... Zbigniewa Zamachowskiego. Producentem albumu jest Chrisie Aikenie, współautor sukcesu Magdy Femme.

 • ​Adrianna Biedrzyńska pozuje topless. Aktorka z "Barw szczęścia" na gorących zdjęciach

  Występująca w serialu "Barwy szczęścia" aktorka Adrianna Biedrzyńska okazuje się być fanką opalania topless. Z obserwatorami na Instagramie podzieliła się ostatnio odważnymi zdjęciami ze swojego niedawnego urlopu. To nie pierwszy raz, kiedy Biedrzyńska pokazuje się tak skąpo odziana. Patrząc na jej zdjęcia trudno uwierzyć, że ma 57 lat.

 • Adrianna Biedrzyńska: Trzyma kciuki za córkę

  Nieprawda, że najlepsze lata ma za sobą. Ale wie, że życie potrafi płatać figle.

 • 57-letnia Adrianna Biedrzyńska pozuje topless! Fani zamarli!

  Adrianna Biedrzyńska (57 l.) niezbyt aktywnie udziela się w mediach, ale tym razem publikując jedno zdjęcie, wywołała w sieci istną burzę. Aktorka, która jest tuż przed 60-tką pokazała naprawdę gorące zdjęcie!

 • Wielbiciel porwał i uwięził Biedrzyńską

  Mieszkający w Częstochowie wielbiciel aktorstwa Adrianny Biedrzyńskiej (44 l. ,"Piłkarski poker") postanowił z okazji swoich 50. urodzin zrealizować marzenie. Pod pozorem zaproszenia aktorki do sędziowania w konkursie recytatorskim, zwabił ją do wynajętego domku letniskowego i tam przetrzymywał siedem godzin.

Zdjęcia na temat: adrianna biedrzynska aktorka
Wideo na temat: adrianna biedrzynska aktorka
 • U Adrianny Biedrzyńskiej wykryto nowotwór!

  Adrianna Biedrzyńska, znana m.in. z serialu „Barwy szczęścia", walczy z guzem mózgu. O swoich problemach zdrowotnych 52-letnia aktorka poinformowała za pośrednictwem Facebooka. Ostatnie badania wykazały, że nowotwór nie jest złośliwy. - Wczoraj znowu uciekłam spod łopaty . Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono, że mój guz mózgu nie jest złośliwy! Jesteśmy wypruci

 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • „Jesteśmy wypruci z emocji”. U Adrianny Biedrzyńskiej wykryto nowotwór

  Adrianna Biedrzyńska, znana m.in. z serialu „Barwy szczęścia", walczy z guzem mózgu. O swoich problemach zdrowotnych 52-letnia aktorka poinformowała za pośrednictwem Facebooka. Ostatnie badania wykazały, że nowotwór nie jest złośliwy. - Wczoraj znowu uciekłam spod łopaty . Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono, że mój guz mózgu nie jest złośliwy! Jesteśmy wypruci

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...