• Informacje na temat:

  adrien brody

Artykuły na temat: adrien brody
 • ​Pianista zagra Houdiniego

  Stacja "History" planuje produkcję serialu biograficznego o życiu sławnego magika - Harry’ego Houdiniego. Tytułową postać zagra Adrien Brody.

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • ...39-letni aktor Adrien Brody znalazł wreszcie ukochaną. Jest nią młodsza o piętnaście lat studentka Lara Lieto.

 • Oscarowy Adrien Brody

  Adrien Brody , zdobywca Oscara za rolę w filmie "Pianista" Romana Polańskiego , ogłosi wraz z Frankiem Piersonem, prezesem Amerykańskiej Akademii Filmowej, nominowanych do tegorocznej edycji prestiżowych wyróżnień. Nominacje zostaną ogłoszone 25 stycznia.

 • Jadł robaki i spał na mrozie dla roli

  Adrien Brody poświęcił się dla sztuki na planie nowego filmu "Wrecked". Aktor spędził mroźną noc bez dachu nad głową i odżywiał się robakami i jagodami, aby jak najlepiej przygotować się do roli mężczyzny, który po wypadku samochodowym musi samotnie przeżyć w dziczy.

 • Detektyw Adrien Brody

  Adrien Brody ( "Osada" , "Pianista" ) zagra w filmie "Truth, Justice and The American Way". Produkcję dla wytwórni Focus Features przygotowuje właśnie Allen Coulter ( "Sześć stóp pod ziemią" ).

 • Te gwiazdy odkryły sposób na... podróże w czasie?!

  ...nieśmiertelność?! Wygląda identycznie jak malarz Paul Mounet. Gwiazda kina Adrien Brody do złudzenia przypomina filozofa Johna Locke'a. Niektórzy twierdzą, że Glenn Close, znana ze swoich...

 • Adrien Brody w "King Kongu"

  Adrien Brody , bohater filmu "Pianista" , prawdopodobnie wystąpi w przygotowywanym przez Petera Jacksona remake'u filmu z 1933 roku "King Kong". Aktor na planie spotka się z Naomi Watts i Jackiem Blackiem.

 • Nominacje do nagród Emmy 2015

  ..." Najlepszya aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym Timothy Hutton, "American Crime" Ricky Gervais, "Derek Special" Adrien Brody, "Houdini" David Oyelowo, "Nightingale" Richard Jenkins, "Olive...

 • Adrien Brody podróżuje w czasie

  Wahlberga zastąpi zdobywca Oscara, Adrien Brody ( "Pianista" ).

Zdjęcia na temat: adrien brody
 • Adrien Brody
Wideo na temat: adrien brody
 • Istota

  Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Cube" łączą talenty w nowatorskim thrillerze sci-fi. Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej...

 • Reset

  Mężczyzna budzi się w zniekształconym wraku samochodu na skraju urwiska. Jest ranny i uwięziony w środku, nie pamięta, kim jest, ani jak się tu znalazł. Aby przeżyć, musi polegać na najbardziej pierwotnych instynktach. Jednak nawet jeżeli uda mu się uciec, jeszcze bardziej mroczne tajemnice mogą ujrzeć światło dzienne. Jeśli przeżyje, będzie musiał zmierzyć się ze straszliwą prawdą o swoim przeszłym, zapomnianym życiu i ponieść konsekwencje wcześniejszych czynów.

 • Predators

  Nowy rozdział sagi o niesamowitym przybyszu z kosmosu, wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza, twórcę "Sin City - Miasta grzechu" i "Od zmierzchu do świtu". Grupa elitarnych żołnierzy trafia na planetę Predatorów, gdzie musi stawić czoła bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają na nich prawdziwe polowanie. Reżyseria: Nimrod Antal ("Motel"). W rolach głównych: Adrien Brody ("Pianista" - Oscar), Topher Grace ("Spider-man 3"), Lawrence Fishburne ("Matrix"), Alice Braga ("Jestem legendą")...

Dyskusje na temat: adrien brody