• Informacje na temat:

  adrien brody o polsce

Artykuły na temat: adrien brody o polsce
 • Bachleda-Curuś nie wróci do Polski

  ...gotowa jest podróżować" - wyjaśnia menedżerka Bachledy-Curuś. W "Bitwie wiedeńskiej" oprócz polskich gwiazd być może zobaczymy również takie sławy, jak Adrien Brody i Harvey Keitel.(...) będą kręcone w wielu europejskich krajach. Szczegóły pobytu Alicji w Polsce są pilnie strzeżone przez producenta filmu. "Gwiazdy" dowiedziały się tylko, że aktorka natychmiast po zakończeniu pracy na...

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • Adrien Brody w "Predatorze"

  Wielkim zaskoczeniem jest wiadomość o zaangażowaniu Adriena Brody'ego jako odtwórcę głównej roli w najnowszej produkcji Roberta Rodriguez'a "Predators". Laureat Oscara za "Pianistę" kojarzony był dotąd raczej z subtelnym kinem artystycznym, a nie krwawymi filmami akcji.

 • Polański na niemieckiej premierze "Pianisty"

  Roman Polański weźmie udział w niemieckiej premierze "Pianisty" , zaplanowanej na najbliższy poniedziałek, 21 października, w Berlinie. Gośćmi uroczystego pokazu będą także aktorzy Adrien Brody i Thomas Kretschmann. Jak zapowiada agencja DPA, w pokazie premierowym weźmie udział także przewodniczący Bundestagu, Wolfgang Thierse.

 • Roman Polański, który od czwartku, 29 marca, pracuje w Warszawie nad obrazem "Pianista", oraz Adrien Brody, odtwórca tytułowej roli Władysława Szpilmana w tym filmie, spotkali się w środę, 28 marca, z dziennikarzami. "Niewiele mogę powiedzieć poza tym, że jestem bardzo wzruszony i szczęśliwy z pracy w Polsce" - powiedział witając się z dziennikarzami reżyser.

 • People's Choice Awards: Nominacje

  Kilka dni temu ogłoszono nominacje do europejskiej edycji nagród People's Choice, przyznawanych najlepszym reżyserom, aktorom i aktorkom roku. Na liście nominowanych znaleźli się m.in. Pedro Almodóvar i Mike Leigh (w kategorii "Najlepszy reżyser"), Ralph Fiennes i Adrien Brody ("Najlepszy aktor") oraz Kate Winslet i Isabelle Huppert ("Najlepsza aktorka"). Ogłosznie zwycięzców nastąpi 7 grudnia

 • Kinowe hity lata w Polsce

  Daniel Craig i Harrison Ford jako kowboje walczący z kosmitami oraz Owen Wilson i Carla Bruni w Paryżu, w filmie Woody'ego Allena - m.in. tych aktorów polska publiczność zobaczy na ekranach kin w lipcu i sierpniu.

 • Shyamalan nakręci "Życie Pi"

  M. Night Shyamalan ( "Szósty zmysł" , "Znaki" ) zamierza zrealizować film "Life of Pi". Projekt będzie oparty na podstawie znanej również w Polsce powieści Yanna Martela "Życie Pi". Książka opowiada o młodym człowieku, który po katastrofie statku dryfuje w łodzi ratunkowej ze zwierzętami - zebrą, hieną, orangutanem i... tygrysem bengalskim.

 • "Pianista" w Cannes

  "Pianista", najnowszy film Romana Polańskiego, będzie pokazany podczas zbliżającego się Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Jak twierdzi Gazeta Wyborcza , istnieje szansa, że film zostanie zaprezentowany w konkursie jako produkcja polska.

 • Theron wręczy Oscara

  Charlize Theron ( "Adwokat diabła" ), ubiegłoroczna laureatka Oscara za najlepszą rolę w filmie "Monster" , jest pierwszą gwiazdą wybraną do wręczania złotych statuetek tegorocznym zwycięzcom. 77. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się 27 lutego w Kodak Theatre w Hollywood.

Wideo na temat: adrien brody o polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Istota

  Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Cube" łączą talenty w nowatorskim thrillerze sci-fi. Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej...

 • Reset

  Mężczyzna budzi się w zniekształconym wraku samochodu na skraju urwiska. Jest ranny i uwięziony w środku, nie pamięta, kim jest, ani jak się tu znalazł. Aby przeżyć, musi polegać na najbardziej pierwotnych instynktach. Jednak nawet jeżeli uda mu się uciec, jeszcze bardziej mroczne tajemnice mogą ujrzeć światło dzienne. Jeśli przeżyje, będzie musiał zmierzyć się ze straszliwą prawdą o swoim przeszłym, zapomnianym życiu i ponieść konsekwencje wcześniejszych czynów.