• Informacje na temat:

  adwokat

Artykuły na temat: adwokat
 • Adwokat Sencowa: Stan uwięzionego reżysera jest bardzo ciężki

  Stan skazanego w Rosji na 20 lat kolonii karnej ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa jest ciężki - poinformował w poniedziałek jego adwokat Dmitrij Dinze. Od połowy maja artysta prowadzi protest głodowy.

 • "Adwokat": Tragedia "wyższych sfer"

  Bajecznie bogaci ludzie w hollywoodzkich filmach uwielbiają balansować na granicy prawa. Zarabiają kupę szmalu, ale najbardziej cieszy ich to, że mogą prowadzić nielegalne interesy i są bezkarni. Próżniacza klasa filmowych bogaczy rozmiłowana w luksusie i kiczu jednocześnie to świat, do którego aspiruje Adwokat (Michael Fassbender).

 • Adwokaci Polańskiego walczą

  Sędziowie sądu apelacyjnego w Kalifornii mają wysłuchać adwokatów reżysera, którzy dążą do oczyszczenia swojego klienta z ciążących na nim zarzutów. Obrońcy argumentują, że w 1978 roku w czasie(...) sądowi nową propozycję kaucji, starając się o wyjście z aresztu - poinformował jego adwokat. Oferta zwiera "adekwatne gwarancje", że Polański nie ucieknie ze Szwajcarii, jeśli zostanie zwolniony...

 • Adwokat Jacksona zrezygnował

  Adwokat Thomas Mesereau Jr, który zdobył sławę jako skuteczny obrońca Michaela Jacksona w jego głośnym procesie o molestowanie seksualne nieletniego chłopca, już nie reprezentuje "króla popu". Nie wiadomo z jakich powodów prawnik zrezygnował z bronienia popularnego wokalisty.

 • Adwokat Polańskiego: Będziemy walczyć

  Francuski adwokat Romana Polańskiego Herve Temime zapowiedział, że jego klient będzie się bronił przed ekstradycją ze Szwajcarii do USA. "Roman Polański chce walczyć i myślę, że będzie możliwe, iż zachowa wolność" - powiedział Temime w porannym programie telewizji ABC News.

 • Adwokat Jacksona wyróżniony

  Ostatnio Thomas Mesereau odniósł kilka znaczących sukcesów zawodowych. Broniony przez niego Michael Jackson w czerwcu 2005 roku został oczyszczony ze wszystkich dziesięciu zarzutów. Adwokat został(...) również stowarzyszenie adwokatury z Los Angeles.

 • McConaughey adwokatem Lee Jonesa

  ...do momentu, gdy dostaje zdawałoby się życiową szansę. Zostaje bowiem poproszony, by zostać adwokatem bogatego playboya z Beverly Hills w procesie o morderstwo... Obraz powstanie na podstawie książki "Adwokat", której autorem jest jeden z najbardziej cenionych obecnie amerykańskich pisarzy kryminałów - Michael Connelly. Scenariusz do filmu napisał John Romano, a za produkcję odpowiadać będą Gary...

 • Adwokat Geimer poparł Polańskiego

  Adwokat pokrzywdzonej Samanthy Geimer poparł bowiem w środę, 20 stycznia, obrońców reżysera, którzy domagają się, aby polski twórca został skazany przez sąd w Los Angeles zaocznie i to na karę, którą już odbył. Obrońcy Polańskiego argumentują, że przewiezienie reżysera do USA byłoby bezcelowe i ponadto niezgodne z amerykańsko-szwajcarską umową ekstradycyjną. Twierdzą też, że prokuratura okręgowa...

 • Adwokat Jacksona ostro: To kłamstwa!

  Thomas Mesereau, adwokat skutecznie broniący Michaela Jacksona podczas jego procesu o molestowanie seksualne nieletniego chłopca, odniósł się do ostatnich rewelacji tabloidów.

 • "Perry Mason": Mathhew Rhys w roli legendarnego adwokata

  ..."Perry Mason" to historia oparta na postaci legendarnego adwokata z powieści autorstwa Erle’a Stanleya Gardnera. Jednym z producentów serialu jest Robert Downey Jr. Premiera serialu zaplanowana została na 22 czerwca w HBO GO.

Zdjęcia na temat: adwokat
Wideo na temat: adwokat
Dyskusje na temat: adwokat