• Informacje na temat:

  adwokat dody

Artykuły na temat: adwokat dody
 • Były Dody przerywa milczenie! Chodzi o nagranie gwałtu na Seszelach!

  Od kilku dni tabloidy ekscytują się nagraniem, na którym rzekomo zarejestrowano moment gwałtu na byłym partnerze Dody Rabczewskiej-Stępień (35 l.). Emil H. w końcu zabrał głos...

 • Prokuratura chce skazania Dody

  Kary grzywny w wysokości 10 tys. zł żąda prokuratura dla Dody, oskarżonej o obrazę uczuć religijnych określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła". Obrońca piosenkarki i ona sama chcą uniewinnienia. Wyrok zapadnie 16 stycznia.

 • Doda współpracowała z gangsterami? Jej prawnik zaprzecza!

  Według informacji "Gazety Finansowej" adwokat Emila Haidara Roman Giertych wnioskował w prokuraturze o postawienie Dodzie zarzutów. Prawnik sądzi, że mogła ona współpracować z gangsterami i nasłać ich na Haidara, by wymusili od niego ponad milion złotych. Bandyci byli kilka razy u byłego narzeczonego piosenkarki. Żądali, by wpłacił pieniądze na konto Dody, grozili, że w innym wypadku on sam...

 • Pozew Dody odrzucony, Nowak triumfuje

  Sąd Rejonowy w Warszawie-Śródmieściu zdecydował się umorzyć postępowanie w sprawie Doda kontra Ryszard Nowak. Zdaniem sądu szef Komitetu Obrony przed Sektami nie zniesławił wokalistki.

 • Doda znowu w sądzie! Usłyszała zarzuty!

  ...r. Rozmowny był za to adwokat broniący Dody. "Moją klientkę oskarżono o zaatakowanie funkcjonariuszy na służbie. Ale to nie ona była wówczas agresywna. Przeciwnie, to ją zaatakowano!" – mówi(...) uda się nam wykazać, że nie dokonała zarzucanego jej czynu" - dodaje jej adwokat. Warto wspomnieć, że Doda jest w ostatnim czasie dość częstym gościem polskich sądów. Równolegle toczy się bowiem...

 • Mieszko, tekściarz i wokalista Grupy Operacyjnej, został pozwany przez Dorotę Rabczewską do sądu!

 • "Na Wspólnej": Od adwokata do żigolaka

  Po usunięciu z palestry Żbik znajdzie się na równi pochyłej. Będzie przyjmował pieniądze za seks.

 • Mieszko kontra Doda: Impas

  Sąd Najwyższy częściowo uchylił w środę (2 lutego) wyrok nakazujący raperowi Mieszkowi Sibilskiemu przeproszenie Dody za nazwanie jej m.in. "blacharą". Sprawa wróci do sądu apelacyjnego w Poznaniu. Jednocześnie SN potwierdził, że raper naruszył dobra osobiste Dody.

 • Doda nie poniesie kary za pobicie Szulim? "Nasz cel to całkowite uniewinnienie!"

  Doda (32 l.) za pobicie Agnieszki Szulim (37 l.) skazana została na prace społeczne. Adwokat skandalistki zapowiada jednak apelację!

 • Proces Dody: "Nieobecność to celowe zagranie"

  W poniedziałek (23 maja) ruszył proces sądowy przeciwko Dorocie 'Dodzie' Rabczewskiej, która została oskarżona o publiczne znieważenie Biblii. Piosenkarka nie była obecna na sali rozpraw, ponieważ znajduje się za granicą.

Wideo na temat: adwokat dody
 • Bójka Dody i Szulim: Poważny błąd policji?

  zgłosić napaść policji, jednak ze względu na wypity wcześniej alkohol oraz znikome ślady pobicia funkcjonariusze odmówili przyjęcia skargi. Adwokat Katarzyna Janowska skomentowała zachowanie(...) z naruszeniem nietykalności cielesnej" - ocenia incydent z Chorzowa adwokat. (TVP/ x-news)

 • Adwokat

  Napisany przez Cormaca McCarthy'ego scenariusz opowie o zbyt pewnym siebie prawniku, któremu wydaje się, że może wkroczyć w świat handlarzy narkotyków i się przy tym nie ubrudzić. Kiedy orientuje się, że jest inaczej, znajduje się już w sytuacji bez wyjścia i desperacko próbuje się wycofać.

 • Kajinek

  Pierwsze lata po upadku socjalizmu w Czechach. Przestępczość rośnie dramatycznie. Bandyci korumpują celników, sędziów i policję. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kajinek - potrafi dokonać każdej kradzieży i uciec z każdego więzienia. Ale wszystko do czasu. Pewnego razu zadziera z niewłaściwą osobą... Młoda i ambitna pani adwokat pragnie udowodnić, że Kajinek został wrobiony w podwójne morderstwo. Wierzy jej opinia publiczna oraz media. Ale to za mało - sąd wciąż odmawia...