• Informacje na temat:

  adwokat edyta górniak

Artykuły na temat: adwokat edyta górniak
 • Edyta Górniak wygrała proces!

  W warszawskim sądzie okręgowym zapadł wyrok w sprawie Edyta Górniak kontra "Super Express". Sąd uznał, że gazeta naruszyła dobra osobiste wokalistki i jej męża Dariusza Krupy, przez co musi im zapłacić odpowiednio 55 tysięcy i 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny, a pozwani prawdopodobnie złożą odwołanie.

 • Edyta Górniak wygrała w sądzie

  Warszawski sąd zakazał rozpowszechniania książki "Edyta Górniak: Bez cenzury". Stało się to na wniosek piosenkarki, która wytoczyła proces autorowi Piotrowi Krysiakowi, gdyż uznała, że naruszył on jej prywatność. Krysiak zaprzecza jej zarzutom. W tej sytuacji sąd dał stronom miesiąc na rozmowy o ewentualnej ugodzie.

 • Edyta Górniak: Oj, kotku

  Utwór "Oj, kotku" Edyty Górniak to muzyczna zapowiedź komedii Sławomira Kryńskiego "Pokaż kotku, co masz w środku", która zagości w naszych kinach 25 grudnia.

 • Prawnicy Edyty Górniak próbowali zablokować dystrybucję nieautoryzowanej biografii piosenkarki autorstwa Piotra Krysiaka. Ich pismo nie odniosło jednak pożądanego skutku. "Jedynie prawomocny wyrok sądu może spowodować wycofanie danej książki ze sprzedaży" - powiedział rzecznik jednej z największych firm kolporterskich w kraju.

 • Górniak sama informowała media?

  Edyta Górniak sama przekazywała mediom informacje ze swego życia prywatnego, co miało zwiększać jej popularność - zeznała znajoma piosenkarki na procesie, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • E. Górniak: Proces odroczony

  W czwartek, 9 grudnia, Sąd Okręgowy w Warszawie odroczył sprawę dotyczącą oskarżenia przez Edytę Górniak wydawcy dziennika "Super Express". Wokalistka pozwała dziennik m.in. "za nagminne naruszanie dóbr osobistych, a przede wszystkim wizerunku i prywatności".

 • O kłamstwie i niewierności

  ...pielęgniarką. Intrygę zagmatwają jeszcze seksowna uczennica z niekonwencjonalnymi pomysłami, łasy na pieniądze i wdzięki niewieście specjalista od drzew, dociekliwy ksiądz, "wielki szu" wśród adwokatów, szef stacji benzynowej zawsze na gazie i pewna tajemnicza postać w kolorowym sweterku, której poczynania zaskoczą każdego... Promującą film piosenkę "Oj, kotku" śpiewa Edyta Górniak. "Pokaż kotku, co...

 • Erotyczna komedia z pazurkami

  .... Edyta Górniak śpiewająca piosenkę promującą film, Monika Richardson i Łukasz Garlicki. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć(...) z niekonwencjonalnymi pomysłami (Maja Bohosiewicz), łasy na pieniądze amator drzew i pięknych kobiet (Sławomir Orzechowski), dociekliwy ksiądz (Władysław Kowalski), wielki szu wśród adwokatów (Jan...

 • Jak zniszczyć swój wizerunek

  ...swojemu image'owi jest jeszcze sporo. Można na przykład przekombinować z narodowym hymnem (Edyta Górniak), można też polec na playbacku (Mandaryna, Milli Vanilli). Bycie artystą czy celebrytą to stąpanie(...) działającą od wielu lat witrynę. Wściekli fani palili albumy Innym głośnym wydarzeniem z adwokatami w roli rewolwerów była wojna, jaką Metallica wytoczyła serwisowi Napster, w którym internauci...