• Informacje na temat:

  afera narkotykowa

Artykuły na temat: afera narkotykowa
 • Aktorka zamieszana w aferę narkotykową

  8 listopada ruszył proces "dilera gwiazd". Do współpracy z nim przyznała się 36-letnia aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" i "Ojciec Mateusz".

 • "Ojciec Mateusz": Tropem grubych afer

  Policjanci popadną w kłopoty, zamieszani będą w przestępstwa, a Możejce ktoś nawet będzie grozić! Zawsze jednak czuwa nad nimi ojciec Mateusz.

 • "Klan": Synowie Michała zamieszani w aferę narkotykową?

  Koleżanka ze szkoły, która wpadła w oko braciom Chojnickim - Antkowi (Filip Turkiewicz) i Władkowi (Jan Oskroba) - zostanie przyłapana przez nauczycielkę na paleniu marihuany! Czy okaże się, że jointa załatwił jej jeden z synów Michała (Daniel Zawadzki) i Kingi (Katarzyna Tlałka)!

 • Artur Pontek: Radosna nowina

  Artur Pontek niecierpliwie czeka, aż jego bohater z serialu "Ojciec Mateusz" się zakocha. Jednak w życiu prywatnym szczęścia ma o wiele więcej. Przygotowuje spektakl dla dzieci, a w maju jego rodzina powiększy się o kolejnego malucha!

 • Kolejna afera narkotykowa "Na Wspólnej"!

  Nieświadomy Roman zezwala na uprawę roślin w ogródku odziedziczonego przez niego domu. Nie spodziewa się, że niewinnie wyglądające krzaczki to... marihuana! Co jeszcze wydarzy się w 1828. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdź!

 • Sarandon w narkotykowej wojnie

  Susan Sarandon jest w trakcie rozmów dotyczących jej udziału w thrillerze "Snitch". Aktorka pojawi się u boku Dwayne'a Johnsona.

 • Anna Głogowska przerywa milczenie w sprawie afery narkotykowej: Komuś zależało, by mnie opluć

  Wplątana przez tabloidy w aferę narkotykową Anna Głogowska (39 l.) boi się utraty dobrego imienia. Zamierza iść do sądu i wygrać!

 • "Widzowie mieli mdłości"

  Publiczność festiwalu filmowego w Cannes była w szoku po projekcji dramatu "Heli". To wyjątkowo brutalna historia o meksykańskiej mafii i skorumpowanej do szpiku kości policji. "Widzowie mieli mdłości" - piszą dziennikarze.

 • "Na Wspólnej": Afera narkotykowa wychodzi na jaw!

  "Ciasteczkowy" interes Romana kwitnie! Wypieki Sergiusza wyprzedają się w mgnieniu oka i to całymi workami! Maria jest zachwycona i prosi Romana o większe dostawy ciastek z "przyprawą". Oszołomiony Hoffer przekazuje dobre wieści Sergiuszowi. A ten już nie wytrzymuje i uświadamia Romana, że tą tajemniczą "przyprawą" jest marihuana! Hoffer staje jak wryty. Po chwili uświadamia sobie, że w domu ma całe worki marihuany, a na jego ziemi jest jej plantacja! Co on ma teraz zrobić? Przecież nie...

 • Niezbyt przyjemnie będzie wspominał tegoroczne święta Bożego Narodzenia Mick Hucknall, wokalista i frontman brytyjskiej formacji Simply Red. Piosenkarzowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Policja znalazła je w jego domu podczas przeszukania, do jakiego doszło 25 listopada.

Zdjęcia na temat: afera narkotykowa
Wideo na temat: afera narkotykowa
 • "Na Wspólnej": W szponach nałogu. Znowu ulegnie?

  Bruno wplątał się w narkotykową aferę. Czy uda mu się wyjść z niej bez szwanku? Dawid Czupryński ma dla bohatera "Na Wspólnej" kilka rad.

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...

Dyskusje na temat: afera narkotykowa