• Informacje na temat:

  afera po

Artykuły na temat: afera po
 • Afera w rodzinie Dowborów? "Zwymyślał mamę"

  Jest szansa na zakończenie rzekomego konfliktu w rodzinie Dowborów. Zaczął się on od słów Macieja, który podczas jednej z relacji na żywo na Instagramie zażartował, że zablokował swoją mamę w mediach społecznościowych. Powód? "Strasznym trollem jest moja matka w internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe. Robi ze mnie pucia pucia" - powiedział dziennikarz. Aferę, która rozpętała się po tej wypowiedzi, zakończył podczas rozmowy z Katarzyną Dowbor. Ale postawił jej pewne...

 • Christopher Nolan: Afera o krzesła

  Afera krzesłowa została więc zgaszona, zanim na dobre zdążyła wybuchnąć. Kelly Bush Novak zarazem potwierdziła, że Nolan wprowadził na planach swoich filmów zakaz używania telefonów komórkowych i palenia papierosów. "Żeby było jasne, jedynymi rzeczami zakazanymi na planach filmów Nolana są telefony komórkowe (nie zawsze kończy się to sukcesem) oraz palenie papierosów (bardzo skutecznie...

 • Kinga Rusin: Afery ciąg dalszy

  Ostatnie dni były dla Kingi Rusin niewątpliwie bardzo intensywne. Polska dziennikarka w ubiegłym tygodniu wyleciała do Stanów Zjednoczonych, by uczestniczyć tam w tegorocznym rozdaniu Oscarów. Na następny dzień po uroczystej gali opublikowała w mediach społecznościowych wpis, którego popularność najwidoczniej przerosła jej najśmielsze oczekiwania. Wybuchła spora afera, żartobliwie nazywana przez...

 • Trwa afera w Trójce. Są nowe postanowienia sądu w sprawie TVP

  Afera w radiowej Trójce trwa od maja. W końcu sprawa trafiła do sądu. Są pierwsze postanowienia w sprawie artykułów zamieszczanych przez TVP Info.

 • "Polityka": Afera ze SKOK-ami

  ..."Afera SKOKI WOŁOMIN!" - tak Patryk Vega zatytułował kolejny opublikowany fragment swojego najnowszego filmu "Polityka".

 • Gdynia 2019: Afery i kontrowersje

  Skandal, jakiego dotąd w polskim kinie nie było. Czterdziesta czwarta edycja okazała się naprawdę niezwykłą odsłoną Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jeszcze przed jego rozpoczęciem wybuchła ogromna afera związana z selekcją filmów, a to, co działo się podczas samej imprezy, powodowało palpitacje serca wśród wszystkich osób z uwagą śledzących najważniejsze w kraju filmowe wydarzenie.

 • Afera wokół śpiewania "Imagine". Celebryci z Hollywood się ośmieszyli?

  Akcja śpiewania "Imagine" zorganizowana przez aktorkę Gal Gadot odbiła się szerokim echem. Nie wszystkim jednak przypadła do gustu.

 • Afera wokół koncertu Jana Pietrzaka. Jest komentarz Piotra Glińskiego

  6 czerwca 2020 r. na dziedzińcu Zamku Ujazdowskiego w Warszawie odbył się koncert "Zwycięski rok 20" współorganizowany przez Jan Pietrzak Entertainment.

 • Trwa afera wokół Centrum Disco Polo. Doszło do przestępstwa?

  W Michałowie na Podlasiu powstanie Centrum Disco Polo. Gmina opublikowała wizualizacje planowanego kompleksu. Okazuje się, że mogło dojść do przestępstwa.

 • "Love Island": Ale afera! "Składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa"

  Oliwia Miśkiewicz, uczestniczka reality show "Love Island. Wyspa miłości", opublikowała na Instagramie oficjalne oświadczenie. Wcześniej nie chciała zabierać głosu na temat swojej relacji z Maciejem Szewczykiem, w którym zakochała się w programie. Para rozstała się miesiąc temu. "Horror trwa do chwili obecnej" - wyznaje Miśkiewicz.

Zdjęcia na temat: afera po
 • Afera marihuanowa z udziałem Kory.
Wideo na temat: afera po
 • "Barwy szczęścia": Afera rozwodowa w Zakrzewiu!

  Małgorzata, która wróciła do Polski na rozwód, jest oburzona faktem, iż Bogdan mieszkał w ich domu z kochanką. Między Zwoleńskimi dochodzi do awantury.

 • Afera cukierkowa i promile Chajzera!

  Inspektor Jarosław Baciński opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o aferze cukierkowej, która spotkała go w pracy. Jak doszło do tego, że policja sprawdzała czy jest trzeźwy w biurze?  Kom. Magdalena Michalewska z Oddziału Ruchu Drogowego wyjaśniła, czy po spożyciu cukierków z alkoholem można prowadzić samochód. Ile promili w wydychanym powietrzu miał reporter Filip Chajzer po zjedzeniu dwóch sztuk takich łakoci? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: afera po