• Informacje na temat:

  afera w teatrze

Artykuły na temat: afera w teatrze
 • Nie było afery z "wyklaskaniem" Maćka Stuhra w teatrze! Janda publikuje nagranie!

  Kilak dni temu głośno było o rzekomym wyklaskaniu Maćka Stuhra (40 l.) podczas jego przedstawienia w Teatrze Polonia. Okazuje się, że afera to tylko wymysł prawicowych mediów!

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Marta Wierzbicka w centrum afery! Fani oburzeni!

  Marta Wierzbicka, jak wiele innych gwiazd, prócz pracy w serialach, filmach i teatrze, zarabia na reklamowaniu różnych produktów.  Tym razem zdecydowała się reklamować firmę produkującą najsłynniejsze czekolady i z tej okazji pochwaliła się zdjęciem na swoim profilu w mediach społecznościowych.  "Tyle szczęścia naraz! Ja i moje alpejskie kumpele mamy raj . Te cudowne, szczęśliwe krowy traktowane...

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Ostaszewska, Englert i Szumowska: Trudny, miłosny trójkąt z aferą w tle!

  ...stronie Jej małżeństwo przeżywało kryzys, gdy w warszawskim Teatrze Współczesnym spotkała młodego reżysera Macieja Englerta (70 l.), którego żoną jest do dzisiaj. Ich związek trwa już niemal 50

 • Roman Polański: Reżyser to gawędziarz

  Umówiliśmy się na rozmowę. Nie o tym, co wydarzyło się prawie 40 lat temu w Los Angeles. Nie o ekstradycji, bo przecież od lat ściga go Interpol. To rozmowa o tym, co będzie. "Reżyser to gawędziarz" - mówi Roman Polański w RMF FM.

 • Byle do matury!

  Ponad 120 ról w filmach, serialach i teatrze robi wrażenie! Krzysztof Kowalewski jednak nie spoczywa na laurach i jest daleki od zakończenia kariery. Ze śmiechem przyznaje, że o wycofaniu się pomyśli wtedy, gdy 12-letnia córka Gabrysia skończy szkołę!

 • Janda reżyseruje "Mayday"

  Komedię "Mayday" Raya Cooneya reżyseruje w warszawskim Och-Teatrze Krystyna Janda. Jak mówi -sukces tej farsy, wystawianej w niektórych teatrach nawet od kilkunastu lat, wynika z tego, że jest perfekcyjnie napisana. Premiera spektaklu odbędzie się 18 marca.

 • "Blondynka": Zmiany w obsadzie serialu

  ...być ścisła kontynuacja. Trochę bym to porównała do pracy w teatrze, gdzie niejednokrotnie dublowałam koleżankę. To jest oczywiste, że chcesz w jakiś sposób kontynuować to, co stworzyła twoja(...) bohaterka, ale całe Majaki zaangażują się w sprawę. Moja postać stworzy z wójtem Traczykiem wspólny front dla dobra mieszkańców wsi. Faktycznie będzie to grubsza ekologiczna afera. Sezon jest krótki...

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.